Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyhatnék le a hasamból...

Hogy fogyhatnék le a hasamból és a karomból?

Figyelt kérdés
eléggé aránytalan vagyok,mert a lábamon és a popsimon nincs miből fogyni nagyon,viszont a hasamból,derekamból plusz a karomból lenne zsirt égetni bőven.hogy tudnám leadni a zsirt ilyen helyekről? a lábamból nem szeretnék fogyni,mert igy is eléggé vékony már.. tudom,nincs helyi zsirégetés...futás? tudom,hogy az mindenhonnan szed de gondolom inkább a lábamat erősitené ami nyilván szép, de nem az a cél.felülés segitene? meg nyilván étrend változtatás is. tudnátok tanácsokat adni? 17/L
2012. szept. 13. 21:51
 1/6 A kérdező kommentje:
hozzáteszem egyszer már azt csináltam,hogy nem ettem semit 6 után, semmi junk food.próbáltam egészségesen és normálisan enni. ez volt 3 hónapig de nem láttam semmi változást ezért abba hagytam.. anya szerint sokat stresszelek rajta ez is lehet. de már nagyon kikészit lelkileg,hogy nem akar lemenni ez a pár kiló(kb 5 kilo feleslegem van) a hasamról...
2012. szept. 13. 21:56
 2/6 anonim válasza:
37%

Igen,a futás mindenedet megmozgatja, a lábadat is formálná, de nem valószínű, hogy azokról a helyekről is fogynál, ahol nincs felesleg, inkább izmosodnál. A hasadról meg egyéb zsírfelesleggel ellátott helyekről meg leszedné a felesleget. Fuss naponta 30 percet és nyújts utána, nehogy nagyon beálljon lábad, hogy másnap ne tudj menni. Futás előtt fóliával tekerd be a hasadat, akkor többet fogysz. A felülések, hasprések, hastornák sokat segítenek. Ha tudsz, mozogj egy héten 3x 1, 1 és fél órát. Aztán kettő-három hét elteltével emeld 4-re a napok számát, aztán megint két hét elteltével 5-re.

Hogyan táplálkozol?

Naponta 3x kellene enned, ha nasira vágysz, egyél meg egy gyümölcsöt. Este 6-7 után ne egyél semmit. Legjobb, ha este mész le futni, kb egy órával vacsi után, mert akkor lemozgod és ne egyél utána semmit. Csak vizet igyál. Egyél sok húst és zöldséget.

Nagyon fontos, hogy nyújts, mert ha nem teszed, egy idő után tényleg meg sem bírsz majd mozdulni.

2012. szept. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Meg a fekvőtámaszok, súlyzózás is sokat segítene. (előző vagyok)
2012. szept. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is ez a gondom!Futok is napi 30p+20 perc Réka

De mit jelent az,hogy nyújtani kell?

2012. szept. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy, ahogy bármely más testrészedről. Nem te döntöd el, hogy honnan fogysz, hanem a szervezeted. Szálkásító étrend kell+aerob edzés.
2012. szept. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A második válaszoló hülyeséget ír, ne hallgass rá. A fólia nem ér semmit, ahogy a 6 után nem evés sem, és a felüléstől csak a hasizom erősödik, nem fogsz hasról fogyni.
2012. szept. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!