Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az edzőm nem bízik bennem,...

Az edzőm nem bízik bennem, nem játszat. "utál" mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nyáron átigazoltam egy csapathoz. Valamiért az edző egyszerűen nem bízik bennem. Idén egy percet nem játszottam és a keretben is csak egyszer voltam. Én megtettem mindent amit csak tudtam. 5 országos döntő van a hátam mögött (egyedül a csapatból) de úgy kezel mint aki ma kezdte a sportot pedig már 11 éve játszom. Máshova menni nem tudok miatt pedig nem akarom abbahagyni amire épült az egész életem. valami tipp hogy mit tegyek?

2013. okt. 17. 22:01
 1/3 Natiiiii válasza:
Szerintem próbálj meg vele beszélni adjon neked egy esélyt!Ha nem sikerül talán mondd a szüleidnek hogy tegyenek valamit.Ha ez sem akkor vagy elfogadod vagy átmész máshova .
2013. okt. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Kérdezd meg tőle hogy miért nem játszat. Nem hiszem hogy meg fog haragudni érte
2013. okt. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azóta sem javult a dolog. :/ beszélni egyszerüen nem lehet vele.Holnap is inkább kevesebben mennek el mint sem hogy engem be tegyen legalább a cserepadra is
2013. dec. 6. 23:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!