Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan verekedjek? (gátlások...

Hogyan verekedjek? (gátlások vannak bennem mit tehetnék ellene? )

Figyelt kérdés
Nos nálam nem az a gond hogy nem tudom mit hogyan hanem a gátlás bennem van hogy esetleg mi lesz ha megverem és utána jönnek 4-5 en engem hagynak helyben rendesen én magamat nem féltem ha egyedül van de ha sokan vannak tuti para valami tipp esetleg ?( vipera bokszer hasonló eszközök nem játszanak) csak szimplán el akarom törni az orrát XDD
2011. szept. 8. 20:41
 1/6 anonim válasza:
100%
Bennem amugy ugyanez van,tudom pedig hogy jó néhány embert megtörnék:)
2011. szept. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Bunyó után mindig vedd el a személyiét és mond is el neki,hogy miért veszed el.

Aztán ha jönnének megverni és meg is vernek,akkor csak előveszed a lakcímkártyát,elmész szépen és pofán basz-dosod,meg összerugdalod az anyját.

Ha keményen játszanak veled,akkor neked is keménynek kell lenned.

Egyébként meg ha ilyen csíra 18-20 évesekről van szó,akkor azok nem fognak 5en megverni,ha azt látják,hogy a szemük előtt eltöröd az egyikük orrát,vagy combon bököd az egyiket.

Megfutamodnak az ilyenek.

A csoportos garázdaságot-3 fő felett-,testi sértést,meg elég szépen büntetik.

2011. szept. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

2 év ökölvívás + szabadfogású birkózás, egyszerre a kettő!


Ez után már lesz egy kevés tudásod, és igen jó tapasztalatod a bunyóhoz. Na meg kicsit megnő az önbizalmad is.

2011. szept. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 TOMAtm ***** válasza:
100%
ne legyél gátlásos.az üt nagyot aki először üt...és nagyot. :)
2011. szept. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
eddig csak akkor bunyóztam amikor már muszáj volt de most már nekem kell ütni és eltörni az orrát 1 gyereket akarok megverni dee azt nagyon XD köszi a tippeket
2011. szept. 9. 18:48
 6/6 anonim válasza:
Nem akarok hülyeséget mondani. de mindig gondold azt hogy bántotta valamelyik szeretted, vagy megkúrta a csajod vagy valami
2018. aug. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!