Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit kezdhetnek magammal?

Mit kezdhetnek magammal?

Figyelt kérdés
Sziasztok a helyzet a következő , lassan egy fel eve tortent az eset , hogy baratnommel elmentem balozni, mind2en jolereztuk magunk , ittunk tancoltunk ,nevetgeltunk. Mikor vege lett az egesznek hazafele uton jogtalanul belenk kötott 2 kopasz neonaci , csak ezert mert azon az oldalon seteltunk mint ők , rolam annyit kell tudni hogy mivel ittas voltam bepoccentem rajuk mivel szidtak a teljes rokonsagom , akiket a legjobbanszeretek , es kialltam veluk ( kizarolag azert mert 10 eve kung fuzom ) azt leszamitva hogy egy fejjel magasabbak voltak nalam , egyiknek sikerult eltornom az egyik kezet es labszarat , de en sajnos nem usztam meg ennyivel, amig lebontottam az egyiket , elokerult a sokkolo es onnan tol kezdve ennyi volt , arra eszmeltem fel hogy korhazban vagyok ,es nem erzem a labam, miutobb kiderult sikerult ugy hatba rugniuk hogy derektol lefele lebenultam, jelenleg fősulin vagyok , de nem tudo' van e ertelme befejeznem , mit tanacsoltom , nagyon el vagyok keseredve. 25 f

2013. okt. 15. 09:35
 1/3 clint ***** válasza:
nem igazán értem most kérdezel valamit vagy csak el akartad mesélni, hogy két hitlerjugend ok nélkül belédkötött??
2013. okt. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A kopaszok nem nagyon kötnek beléd ok nélkül- akikről te beszélsz azok a cigányok.
2013. okt. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a Kung-fu melyik ágát csinálod? én 1,5 éve wing tsun-ozok és már volt olyan hogy 3 embert terítettem le! de amúgy te szerencsétlen! ha többen vannak ellened ne kezd el eltörni ezt a csontot, meg amazt a csontot! az elsőt jól bedarálod majd a másik támadását hárítod és bedarálod, majd átmész az elsőre belerúgsz 1-et míg földön van, aztán a 2.-ba is belerúgsz és elfutsz! mondjuk, be voltál szívva mint állat úgyhogy megértem! :D
2013. okt. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!