Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy nem bukik meg az testneve...

Hogy nem bukik meg az testnevelésből, aki 17 évesen egy szabály fekvőtámaszt se tud lenyomni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Van a városunkban egy Csónakázó tó, ezt időre futjuk, 8 perc alatt be kell érni, de van egy gyerek, aki 11 perc alatt ér be!!! Tesi órán a kötélre nem, hogy nem tud felmászni, de egy helyben se tudja megtartani magát a kötél alján. A korláton nem tudta megtartani magát. 60 méteres futásnál valami számomra egész borzasztó 14 sec-et futott.

És a legdurvább: nem tud egyetlen egy szabályos fekvőtámaszt se lenyomni. Nincs semilyen betegsége, csak baromira hájas. De kérdem én, mindenki ugyanolyan esélyekkel indul egy jegyért nem? Akkor ő miért nem bukik meg? Lehet azzal jönni, hogy kövér, de az, hogy egy fekvőtámaszt se tud megcsinálni, az szerintem a mérhetetlen puhányság jele.

Természetesen ő is egy olyan emberke aki a sulis konditerembe ÜL egész tesiórán. De miért nem bukik meg?



2013. okt. 13. 09:13
1 2 3
 21/21 anonim válasza:

19-es igaza van.

Én általános és középiskolában utáltam a tesit, mert másból sem állt, mint felmérések (szekrény, magas...stb. ugrás, kötélmászás...stb.) Meg hát a cél nélküli futás. Egyetemen nem kötelező a sport nálunk, ennek ellenére sportolok, pedig korábban megutáltatták velem a mozgást tesiórán. Nagy nehezen jöttem rá, hogy nem is rossz dolog. Itt lehet választani sokféle sport közül, nem baj, ha valakinek nem megy olyan jól, nem az számít, hanem hogy a mozgás öröm legyen a számára.

Remélem egyszer eljön az az idő, mikor meg lehet majd választani, mit is sportoljon a gyerek tesiórán.

De addig is, könyörgök, nem lehetne valami zenét bekapcsolni a tornateremben, hogy ne az az unalmas mozgás legyen? Futást is jobb zenénél csinálni.


Kérdező! Szombathelyen van ez az iskola?:) Szerintem, amiket leírtál, nem olyan nagy probléma. Ettől a jövőben még kereshet nálad sokkal többet ez a gyerek.:D Azt nem a tesióra fogja meghatározni. Lehet, hogy később majd megszereti a mozgást, de azt nem tesiórán fogja.

2013. nov. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!