Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy nem bukik meg az testneve...

Hogy nem bukik meg az testnevelésből, aki 17 évesen egy szabály fekvőtámaszt se tud lenyomni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Van a városunkban egy Csónakázó tó, ezt időre futjuk, 8 perc alatt be kell érni, de van egy gyerek, aki 11 perc alatt ér be!!! Tesi órán a kötélre nem, hogy nem tud felmászni, de egy helyben se tudja megtartani magát a kötél alján. A korláton nem tudta megtartani magát. 60 méteres futásnál valami számomra egész borzasztó 14 sec-et futott.

És a legdurvább: nem tud egyetlen egy szabályos fekvőtámaszt se lenyomni. Nincs semilyen betegsége, csak baromira hájas. De kérdem én, mindenki ugyanolyan esélyekkel indul egy jegyért nem? Akkor ő miért nem bukik meg? Lehet azzal jönni, hogy kövér, de az, hogy egy fekvőtámaszt se tud megcsinálni, az szerintem a mérhetetlen puhányság jele.

Természetesen ő is egy olyan emberke aki a sulis konditerembe ÜL egész tesiórán. De miért nem bukik meg?



2013. okt. 13. 09:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk, mert nem akarnak kib...ni vele.

Elég szánalmas életed lehet, ha azzal foglalkozol vasárnap reggel 9kor, h annak a szerencsétlennek adnak egy kegyelem kettest szánalomból.....

2013. okt. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Értem én azt, hogy van olyan, hogy jó fej a tanár. De tudod te, hogy mi az amikor 1 azaz EGYETLEN EGY fekvőtámaszt se tud megcsinálni valaki?

És én a gyerek egészségéért is aggódok. Többször mondtam neki, hogy miért nem kezd el sportolni.. de cseszik rá. A suli 2 emelet magas, és mindig a lépcsőfordulóba megáll, ami azt jelenti, hogy kb. 20 lépcsőfokot bír megtenni. Egész napja abból áll a suliban, hogy eszik, iszik. Hogy győzzem meg, hogy a saját egészsége érdekében változtasson életmódot?

2013. okt. 13. 09:23
 3/21 anonim ***** válasza:
62%

Szarjál már rá, dögöljön meg ott ahol van.

Annyi hülye van a világban, kár rájuk az erőt, energiát pazarolni!

De majd idővel rájössz!

2013. okt. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Csak azon lehet segíteni aki akarja is, hogy segítsenek rajta.

A középiskola meg nem edzőtábor, a tesi egy készség tantárgy.

2013. okt. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
95%

keszsegtargyakbol eleve nem kene osztalyozni

hat ez aztan k....rva fontos az eletben, a szabalyos fekvotamasz.

2013. okt. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
92%
Viszont huszonnyolcszor annyit fog keresni...
2013. okt. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
7%

Hát szerintem meg baromira fontos, hogy kemény legyen a tesi óra. Nálunk nagyon erős volt mindig a tesi óra, és eredményképp 1 túlsúlyos gyerek volt csak az osztályban. Ellenben egyik haveromnak az osztályában, ő más iskolába jár, 6 túlsúlyos gyerek van.. biztos véletlen, hogy semmit se csinálnak tesiórán.

A szabályos fekvőtámasznak pedig drága kommentelő, rengeteg értelme van. Legalapabb gyakorlat, amit kötelező lenne mindenkinek értékelhetően teljesíteni.

Egyébként meg, akik azt írták, hogy nem kéne osztályozni... akkor mi értelme lenne a tesiórának?

2013. okt. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Kb. a tanár... Ha látnád nálunk is mi van, az olyan aki nem tud 1 fekvőt se lenyomni, 1 normális bukfencet (!) sem tud csinálni stb stb 4 es meg 5 össel átmegy, jobb jeggyel mind én aki oda vissza verné bármiben... Rég el van cseszve ez az iskolai osztályozás... Vagy amikor az a gyerek aki segg hülye angolból jobb jegyet szerez év végén mint aki 2 szer jobb nála, nah de ez már más...
2013. okt. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
egyébként sok ilyen gyerek utálja meg a sportolást a magadfajta odavisszaverlek csávók miatt
2013. okt. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

hogy valaki ne legyen túlsúlyos ahhoz baromi kevés a sulis tesióra

ha valaki belátható időn belül szeretne formába kerülni ahhoz durva étrend meg súlyzós edzés meg kardió kell

srác nem reggelizik semmit, suliba futtatnak vele 5 kört a suli körül, aztán meg megy a büfébe a három kakaóscsigáért hogy rendbe hozza a vércukrát aztán meg kövér marad

2013. okt. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!