Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen fehérjét vegyek?

Milyen fehérjét vegyek?

Figyelt kérdés

Szokásos kérdés:) Vmi fehérje kellene főleg aerob edzések után, futás és bico. Heti 35-45km-et futok, kellene vmi koktél alap edzések után. Vmi jóminőségü fehérje turmix. Eddig scitec-es feherjeket ettem, amennyire meg tudom itelni jo, de kellene otlet mi johet meg szoba.

Feltetel a jo minoseg, ami alatt legfokepp azt ertem, hogy az van benne ami a dobozara van irva. Ihato, ertekelheto izu.

koszonom



2013. okt. 2. 01:01
 1/4 anonim ***** válasza:
hát izre a Scitech Nutrition jó, de minőségben a Biotech-ben lévő cuccok jók , amugy ezek izlés és pofonok, kinek mi a jobb, de én ezt tapasztaltam én ezt használom: Nitro Gold Pro Enzy Fusion
2013. okt. 2. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jó amit ítt az első, de ha olcsón akarsz jót, akkor myprotein impact whey 5kg 19 ezer ft, vagy mhn 100% wheyprotein 3kg 13 ezer.
2013. okt. 2. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 tap bela ***** válasza:

Az első választadónak üzenem a fehérjét nem a szerint minősítik hogy frankó az íze?!?!


A minsőgi fehérje alapja állati eredetű, legfőképp whey alapú. A másik fontos tényező hogy a termék HOZÁADOTT szénhidrátot (tehát a cukrok bármely rejtett formáját is) NE tartalmazzon.


Minőségi az izolátum hidro keveréke hozzáadott EAA-ak valamelyikével!!!!

2013. okt. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat!

Az iz kerdest en vetettem fel. Nekem ez fontos. Mivel aerob edzesek utan kell, nem gond a szenhidrat tartalom, ugyis potolnom kell. Gondolkodtam tomegnovelokon is, de eleg hizekony vagyok. A masik gondom amit nem irtam, hogy jo lenne vmi minimal tartalmu koleszterines cucc. Szoja alaput nem akarok, de a 0 koleszterintartalmu tej alapu cuccok minimum dupla, de inkabb nagyobb arat jelent.

Koszi a tippeket, megnezem, mi mennyibe kerul.

JA igen, tisztasag szempontjabol ezek ugy altalaban rendben vannak? Tehat az van bennuk ami a cimken, szennyezo anyagok nelkul etc..?

2013. okt. 3. 23:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!