Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szereintetek mi jobb: Rubint...

Szereintetek mi jobb: Rubint Reka vagy Beres Alexandra?

Figyelt kérdés
Alexandrat csinaltam masfelhonapig es csak imosoddam ugyh ugy gondolotam valtok,mert fogyni szeretnek... Rubint rekanak melyik dvd-jet hasznaljam? vagy mast? a 4szer 20 perc-bol naponta eleg egyet megcsinalni???Eleg keves idom van.. mert iskolaba jarok meg... ha lehet es tudtok segitsetek...
2009. nov. 7. 18:13
 1/6 anonim ***** válasza:
én bíró ica kezettával fogytam :P mondjuk iszonyat bugyuta,de hatásos volt.A kettő közül én rubint rékát kedvelem jobban,vagy egy nagyon kemény dvdm tőle azthiszem 1 órás.mindegyik dvdje jó amugy.youtube-on van fent "van öt perced?" nevü videó, 3 féle is, én mostanában azokat csinálom meg 2x-3x.
2009. nov. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Béres Alexandra
2009. nov. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Rubint Réka annyira ellenszenves,hogy nem bírom se nézni,se hallgatni.Alexandra nagyon jó.
2009. nov. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
én imádom Rékát!!Béres idegesít
2009. nov. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy a lényeg, hogy szeretetből tornázz akárkit is választasz. Réka lendületes, fiatalos, elég jó zene megy a tornái alatt. Alexandra nyugodt, higgadt, "tornatanárhoz" tudnám hasonlítani, végig magyaráz az edzések alatt, és közben veled együtt csinálja a gyakorlatokat.
2009. nov. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
76%
Rubint Réka nagyon jó. A legújabb 2009-es DVD az, amin van egy 40 perces rész. Az ugrálósabb, mint a napi 20 perc önmagadért. én nagyon szeretem.
2009. nov. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!