Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez csak velem van így? Testépí...

Ez csak velem van így? Testépítőktől kérdem

Figyelt kérdés
valahogy a testem olyan,hogy hiába csinálom szabályosan koncentráltan a dolgokat nem durranok be, ezalatt a normálisan nem lassan nem is gyorsan értem dolgot,hanem szabályosan, hanem csak úgy érek el durranást és vérbőséget ha bepumpálom magam, ezt remélem nem kell leírni,hogy micsoda :D (de azért leírom hanem pl.. csak a súly nem érdekel hanem inkább gyorsan csinálom a dolgokat hogy a maximális durranás legyen, nyilván ez nem tesz jót szerintem az izületeknek meg a szalagoknak) de a testem ilyen gagyi vagy hogy van?

2013. szept. 28. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ne pumpálgass, hanem érezz rá a gyakorlatokra normális súlyokkal, megfelelő ütemmel elvégezve a gyakorlatot. Majd menni fog, kialakul az agy-izom kapcsolat.
2013. szept. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az már megvan Montez már vagy 3.5 éve tolom,de egyre inkább azt érzem,csak ilyen pumpálgatással tudok edzeni, mert egyszerűen a szabályos dolgoktól nem reagál a testem, van mikor bese durranok csak alig
2013. szept. 28. 21:31
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
hát ez furcsa egy több éve edző embernél. De ahogy gondolod, akkor nem szólok bele.:)
2013. szept. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=cWAEUMuxQvw


itt 1:27-nél ahogy nyomja a phil heath kb én is így csinálom

2013. szept. 28. 21:36
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A profik ritkán edzenek szabályosan, de ők így is érzik és ugye ott a cucc azért besegít.

Egyébként be lehet durrantani pici súllyal is persze, de attól nem lesz izom-hipertrófia, nem fogsz fejlődni vele,

2013. szept. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm ment a zöld!
2013. szept. 28. 21:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!