Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vettem magamnak bioteches:...

Boxer88 kérdése:

Vettem magamnak bioteches: protein powdert,3 fajta fehérje van benne, Nagyon sok embertől kérdeztem milyen rendszerességgel kell használlnom de egyiktől sem kaptam értelmes választ. Mikor kell szednem? Kűzdő sportolok és versenyre készülök, Thai Box.

Figyelt kérdés
Mikor kell szednem? Reggel? Edzés után? Az előírt adag 30g ,többet szedjek? Ha beszedtem ehetek még utánna? Pihenőnapokon is szedjem? hozzáértőek írjanak.

2013. szept. 23. 22:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez is csak kaja, eheted reggel és edzés után is, sőt akár napközben is, de arra azért figyelj, hogy a napi fehérjebeviteled max fele menjen tápkiegből. Túl soknál hasmenés lehet az édesítők miatt és kell a szilárd kaja is. Az az alap.
2013. szept. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!