Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Simple Whey-ről mi a véleménye...

Simple Whey-ről mi a véleményetek? Ugye nem fúj fel?

Figyelt kérdés
Kérlek ne nézzetek le, ha esetlegesen hülyén fogalmazok, vagy számotokra túlságosan egyértelmű kérdéseket teszek fel. Nem rég kezdtem el edzeni. Gondolkoztam, hogy veszek fehérjeport, hogy még hatásosabb legyen a dolog. Azonban tartok attól, hogy ilyen-olyan szer csak felfújna, mint egy lufit, majd ha abbahagyom le is eresztődnék. Ezt szeretném kikerülni! Már egy ideje böngészgetem a bodybuilder oldalakat. A Simple Whey-t találtam árban és értékelésben is a számomra legmegfelelőbbnek. Ez ugye csak étrendkiegészítő/fehérjenövelő? Ettől semmi ilyen bajom nem lehet ugye? Előre is köszönöm a válaszotokat!

2013. szept. 22. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem fúj fel, ez csak kaja, sima fehérje, nem kompresszor.
2013. szept. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szóval ahelyett, hogy az alapokkal próbálnál megismerkedni, rögtön terméket akarsz venni? Miket böngésztél eddig, hogy itt tartasz?


Jobban jársz, ha Myproteint veszel. Adalékanyagmentes is van, árban pedig sokkal jobb.

2013. szept. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez inkább csak szénhidrátot tartalmaz nem? [link]
2013. szept. 22. 13:39
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, ez zabliszt, ami igazándiból szénhidrát. Napközbeni ch-kiegészítésre jó.


A Myprotein amúgy egy márka, rengeteg termékkel. A shop.builder csak párat forgalmaz közülük, drágábban, mintha eredetileg Angliából vennéd.

2013. szept. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos eléggé evős vagyok, szerintem ilyenre nem lenne szükségem. Egyetemista vagyok, reggel 8-tól este 8-ig egyetemen vagyok, rohanok, dolgozok és közben rengeteget eszek szerintem. De nem vagyok egy hájgép. 177 cm/72 kg körül vagyok. Az utóbbi időben kezdtem el figyelni az étrendemre is, fehér kenyeret nem eszek, rengeteg tejet iszk, tojást eszek, a péknél is teljes kiőrlésű kaját veszek. Ezek szerint akkor elég lenne ha csak a Simple Whey-t szedném?
2013. szept. 22. 14:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!