Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futni szeretnék. Ugye nem...

Futni szeretnék. Ugye nem fogok tovább nőni tőle?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok és nagyon szeretnék leadni pár kilót. Mikor legutoljára erősen elhatároztam magam erre, akkor futással sikerült is elérni. Fogytam is, de nőttem is valamennyit. Ez viszont jó pár éve volt már.

Ugye 22 éves létemre már nem fogok nőni tovább, ha megint elkezdek futni? Úgy értem legutóbb azért még jócskán növésben voltam. Nem szeretnék tovább nőni már, így is 180 centi fölött vagyok. :)


2013. aug. 17. 01:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem fogsz nőni. :D Nem a futástól nőttél régebben sem.
2013. aug. 17. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi! :)


Mikor leírtam, már éreztem, hogy bugyuta a kérdés. :D Pedig a fejemben még teljesen logikusnak tűnt. :P


Azért ha van egyéb meglátás, az is jöhet. :) Sőt, az se baj, ha 20-an egymás után leírjátok, hogy nem fogok nőni. :D Úgy érzem, ha kapok egy kis megerősítést, akkor neki is állok rövidesen, mert már nagyon nem érzem jól magam a bőrömben így.

2013. aug. 17. 01:39
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Akkor én is leírom: nem fogsz nőni a futástól. Semmi köze a futásnak vagy bármi sportnak a növekedésedhez. Ez genetikailag kódolt.
2013. aug. 17. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Csak egy kérdés: nemed? :D Mert a nők szoktak ilyen logikusak lenni, és úgy is írsz, mint egy nő, viszont azok sokkal nagyobb hisztit csapnának abból, ha jócskán 180 centi fölött lennének, és ki is emelnék, hogy nő létükre. Egy férfinak az meg csak jó, tehát ő meg semmilyen hisztit nem csinálna. Össze vagyok zavarodva :D


Amúgy nem fogsz nőni a futástól :P Semmi köze hozzá.

2013. aug. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Gondolj bele,milyen magasak lennének az olimpiai maratonfutók,ha igaz lenne az állitásod. :)
2013. aug. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

:D


Köszönöm nektek! :)


Sajnálom, hogy összezavartalak, 4-es. Nő vagyok. :D Talán azért nem hisztiztem jobban, mert a barátom így szeret, ahogy vagyok. :) Csak tényleg nem szeretnék már magasabb lenni, mivel nagyjából egyforma magasak vagyunk (és ha az egyikőnk 1-2 centivel magasabb a másiknál, akkor az én vagyok).

2013. aug. 17. 12:03
 7/8 anonim ***** válasza:
S most mennyi vagy?
2013. aug. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
183 cm voltam legutóbb.
2013. aug. 20. 21:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!