Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az érdekelne, hogy tippmixbe...

Az érdekelne, hogy tippmixbe ugye van H, D, V. És ugye ma volt a Barca Ajax. És ha a Barcára akarok fogadni, akkor meiket kell beikszelni? És ez mitől függ? Valaki elmagyarázná nekem?

Figyelt kérdés

2013. szept. 18. 21:35
 1/7 A kérdező kommentje:
És még az érdekelne, hogy a meccs után mennyi idő múlva, és hol tudhatom meg, hogy nyertem-e? Neten, teletext stb...?
2013. szept. 18. 21:38
 2/7 anonim ***** válasza:
Hazai Döntetlen vagy Vendég. értelemszerűen H-nál a hazai csapat nyer Döntetlennél döntetlen, és a vendégnél a vendég csapat nyer. A Szerencsejáték.hu-n meg tudod nézni a régebbi eredmények fül alatt a lejátszott meccseket.
2013. szept. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Oké, ezt értem is, de azt nem, ha Pl.: Barca-Ajax játszik, akkor meik a Hazai, És meik a Vendég? És ez mitől függ?
2013. szept. 19. 06:33
 4/7 A kérdező kommentje:
Mert ha Pl.: Fradi-Barca lenne, akkor ok. De így nem értem. Valaki segítsen!!!
2013. szept. 19. 06:34
 5/7 anonim ***** válasza:

Barcelona - Ajax: Mivel a Barca van előbb írva ő a hazai.

Ha azt szeretnéd beírni, hogy hazai pályán nyer a Barca, akkor a H mellé húzod az x-et. Ha döntetlen, akkor D, és ha azt mondod, hogy veszít a Barca hazaiként, akkor a V mellé teszed az X-et.


Ajax - Barcelona: Ha így van, akkor az Ajax a hazai.

2013. szept. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem! Tehát, MINDIG az a Hazai, ameik előb van írva? Ugye? (Ment a zöld kéz mindenkinek!)
2013. szept. 19. 17:03
 7/7 ACAB válasza:
Igen, mindig.
2013. szept. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!