Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Xing yi...

Mi a véleményetek a Xing yi quan kung furól?

Figyelt kérdés
Olyasmire gondolok pl:ha űzném 2-3 évet lenne látszata?(tudom,hogy nem annyi idő kitanulni,csak folyamatában érezhető e?)Önvádelemből gyors erős támadásra képes?Mennyire megterhelő?Aki űzi vagy régebben az kérem írjon,de mindenkinek számít a véleménye!Tudom,hogy mester függő,akkor ajánlana valaki jó helyet is?
2013. szept. 3. 08:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Mivel belső stílusú kung fu ezért nem leszel tőle nagyon izmos.
2013. szept. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem arra gondoltam,hogy mennyire lesz tökéletes alakom,sem izomra nem gondoltam!!!!
2013. szept. 4. 03:06
 3/7 anonim ***** válasza:

Utaltál rá mert írtad, hogy mennyire lenne látszata.

2. Minden edzésen ott lennél vagy csak hébe-hóba úgy a hatékony ha mindig ott vagy .

2013. szept. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szeretnék heti 2 edzést tartani,és vállalnék ha lehet külön órákat is.Abban segítene valaki mert keresem a megfelelőt hogy milyen kung fu-t válasszak?Szeretnék elsősorban ütni pontosan és gyorsan akár kritikus helyekre,de leginkább csak bénítani,továbbá rúgni(minimális szinten akrobatika)Ütni és rugni fejre egyaránt.Belső stílust keresek,mely megtanít önvédelemre,laza és lágyságra(nem igazán kell a mit egyek része)majd gyors vissza támadás,legyen ritmusos és dinamikus,lehet látványos és szép!Legyen erős és kemény.Kérek iskolát is ajánlani!Előre is köszönöm.
2013. szept. 4. 16:26
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Azt se tudod mi a kung fu de edzést tartanál. Hát nem tudom.

A fogalmazás nem a legjobb.

2013. szept. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kedves noname.Valóban nem tudom és igen el mennék heti 2 edzésre.Szerintem te vagy olvasni vagy értelmezni nem tudsz(eggyik sem jobb)Lehetséges jogy azért érdeklődöm,hogy tanúljak.A fogalmazást ne nézd,de ha már ennyire nyelvtanozunk Háttal nem kezdünk mondatot.
2013. szept. 5. 18:22
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát te nem vagy nyelvtanszakos az biztos.(tanúljak, jogy)

Mindegyik képes erős támadásra ha két évig jársz és megverne egy két hónapja bokszoló magadat szidd és ne a stílust.

Mindenkinek más számít jó helynek mert minden embernek mások az igényei.

2013. szept. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!