Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne vékonyabb a...

Hogyan lehetne vékonyabb a vádlim és a combom?

Figyelt kérdés
Szerintem vastag a vádlim és a combom is, de nem tudom hogyan lehetne vékonyabb. Milyen mozgással formázhatom? Jól tudom, hogy a futás és kocogás csak még jobban erősíti? Előre is köszi mindenkinek.
2009. okt. 31. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Sehogy, max diétával. El kell fogadni, hogy vastagabb a lábad. Am. hány éves vagy?
2009. okt. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
20 és nagyon zavar, hogy ilyenek a lábaim:(.
2009. nov. 1. 11:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Futás jó.
2009. nov. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Attól függ miért vastag!!! A futás (ha nem maratonokat rohansz) szépen formálja, nagyon jó még otthon vagy konditeremben a kitörések, és a guggolások!!!Mert ezekkel tónust adsz az amúgy is erős,nagy izmoknak...így nem csak nagy lesz, hanem legalább formás is. Hiszen eltüntetni nem tudsz belőle, ha ez adottság.És nyújtani, nyújtani, nyújtani!! Nagyon fontos, mert nem elég csak sokkolni az izomzatot! A nyújtás sokat segíthet a formázásban!Egyébként pedig, szerintem sokkal szebb egy izmos,kidolgozott comb vagy vádli, mint egy löttyedt vékony! :)
2010. aug. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!