Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a megoldás? SEGÍTSETEK!

Mi a megoldás? SEGÍTSETEK!

Figyelt kérdés
Mint tudjuk a mell zsírszövetből áll és ha elkezdek sportolni akkor egy idő után el is tűnik és nagyon pici lesz. Hogyan tudom ezt megakadályozni?
2013. aug. 27. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tűnik el csak úgy, függ a genetikádtól, az adott sporttól (pl. ha hosszútávfutó vagy akkor lehet el fog tűnni) meg a táplálkozásodtól. Ha kalóriapluszban vagy (~többet eszel mint mozogsz) a súlyod nő vagy állandó szinten marad, így a melled se lehet sokkal kisebb. Én az utóbbi fél évben napi 2-3 órákat kűzdősportoltam, rendesen leizzadtam mindig, edzések végén néha még szédültem is rendesen: nem vesztettem súlyt hanem jött föl egy pici :) mivel otthon többet ettem mint a nálam 20 kilóvel nehezebb, de egész nap az ágyában fekvő lakótársam. Persze ezt csak én mondom, meg rajtam amúgy sincs sok zsír.
2013. aug. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha kalória mínuszban leszel, akkor fogysz. Mellből is mehet le. Ezt nem tudod irányítani, genetika.

Ha sportolsz és többet eszel és nem leszel kalória mínuszban, akkor nem fogysz. Mellből sem.

2013. aug. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És növelni esetleg mivel tudnám?
2013. aug. 27. 15:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Az izmot tudod növelni a mell alatt. Tehát a mellizom edzése nagyobbnak mutathatja a melleket. Ehhez kalória pluszos étrend kell-tömegnövelő étrend. De sokat ne várj tőle ez csak kis kiemelése a melleknek.
2013. aug. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!