Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki csak futássa...

Van itt olyan aki csak futással és helyes étrenddel futott?

Figyelt kérdés
Ha igen,mennyit futott egy hèten,hány percet,mit evett és mit nem. Mennyit fogyott és mennyi ideig futott?
2013. aug. 24. 15:39
 1/6 A kérdező kommentje:
A kérdésnél az utolsó szó *fogyott akart lenni! :)
2013. aug. 24. 15:40
 2/6 anonim ***** válasza:
Én régen igen, 50 kilót fogytam, ami ment: rizs+csirke napi 6 alkalommal, kb 200 gramm ch, 160 gramm fehérje ment. Futni nem futottam, általában gyors sétát csináltam, mint aerob edzés, napi 40-50 percet!
2013. aug. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sok millió ember így fogyott. Én is így szoktam szálkásítani. Szálkásító diéta (magasabb fehérjebevitel, alacsony ch) megy és heti minimum 3-4, 40-50 perces aerob edzés, pl kocogás, bicaj.


fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.

ch: zabpehely,barna rizs, teljes kiőrlésű kenyér, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj.

2013. aug. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]


így ettem és annyit futottam amennyi éppen jólesett. január óta valamivel több mint 30kg ot fogytam 120kg al kezdtem.

2013. aug. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
jelen :) heti 3-4 alkalommal 30 perc futás már 1 hónap után látványos és nem a kilókban mutatkozik, hanem a centikben, jobb lesz az alakod. Én igazából napközben rendesen ettem,sok vizet ittam, csak azt kell betartanod,hogy futás után ne egyél már. Egyébként mióta futok nem is kívánom annyira a nassolást.
2013. aug. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha megtanulod mit, hogyan, miért dolgoz fel a szervezeted, onnantól kezdve nem kell ilyen futás után nem evésekkel kínoznod magadat... én van, hogy hajnal 1 kor is nassolok mégis 30+ kg minusznál tartok 8 hónap alatt.
2013. aug. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!