Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyha elmegyek Kangoo edzésre...

Hogyha elmegyek Kangoo edzésre, ott adnak olyan cipőt, vagy venni kell sajátot?

Figyelt kérdés
kangoo

2013. aug. 22. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem vinni kell edző cuccot amibe a cipő is beletartozik értelemszerűen...
2013. aug. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocs most nézem lehet hülyeséget írtam mert ilyen fost kell a lábadra húzni :D lehet cipő sem kell
2013. aug. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azt remélem tudod,hogy ez maximum szórakozásra lesz alkalmas... (?)

Ám szerintem biztos adnak ott... Hol lehetne ilyet venni...

2013. aug. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

"Azt remélem tudod,hogy ez maximum szórakozásra lesz alkalmas" - Ezt hogy érted? Én láttam videókat erről, szerintem égeti a zsírt rendesen, ahogy ugrálnak vele órákon keresztül :) Az meg tiszta jó, hogy még szórakoztat is!


Az a helyzet, hogy én nagyon szeretném ezt a sportot kipróbálni, legalább csak egyszer is, de nincs 50-70 ezrem ilyen pattogós cipőre....

2013. aug. 22. 20:27
 5/5 anonim válasza:

ne hallgass a sok idiotára!!! (ide mást írtam,de fentakadt a trágárságszűrőn:D)

ha nem izmosodni akarsz,hanem zsírt égetni akkor ez egy szuper mozgás! le merem fogadni hogy ezek a majmok nem tudnának lenyomni egy fél kangoo órát se!

amugy érdeklődj a terembe ahova menni szeretnél. ahova én járok lehet bérelni,500 ftért/alkalom (ehez jön hozzá maga az edzés ára,ami egy ezres)

puszi,jó ugrálást:D

2013. aug. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!