Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az gáz ha ma elmegyek arra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha ma elmegyek arra a kosár edzésre ahol ott van a szerelmem? (természetesen nézni)

Figyelt kérdés
A többieknek mi lenne a véleménye? És tudja hogy szerelmes vagyok belé, és hogy miatta mentem el megnézni. 13L
2013. máj. 15. 14:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ne foglalkozz mások véleményével
2013. máj. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nagyon helyes! Nézd csak!
2013. máj. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nem :D
2013. máj. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha tíz évvel idősebb nálad, az gáz.
2013. máj. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát ha te lennél egyedül néző akkor elég fura lenne. Gondolom ő is kb annyi idős mitn te, tuti zavarban lenne, mindent elbénázna. Ha a többiek rájönnek akkor halálra is cikizik mellé, legalábbis nálunk ez szokott lenni:D
2013. máj. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Akkor jó :) De az olyan fura hogy mindig megvárom hogy kijöjjön (mert nekem ugyan olyankor van más elfoglaltságom) és láthassam. Iskolába is mindig őt nézem.
2013. máj. 15. 14:59
 7/12 A kérdező kommentje:
Ő is 13 éves :)
2013. máj. 15. 14:59
 8/12 A kérdező kommentje:
Ja és nem egyedül megyek hanem a barátnőmmel!
2013. máj. 15. 15:00
 9/12 anonim ***** válasza:
Én sose szerettem ha valakim ott volt az edzésemen. Egyszerűen zavart. Nem tudtam a sportra koncentrálni. Folyton azt néztem, hogy engem néz e, meg hogy úgy csináljam hogy helyes srác tünjek (ne pedig jó sportoló legyek) stb. Szóval inkább ezt a bejárogatást gyorsan rövidre zártam.
2013. máj. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Elmentem! Nagyon jó volt. Emeletről néztem és egy csómószor felnézett, és mindent elbénázott. Egy gólt se dobott pedig mindig dob gólt!! :)
2013. máj. 15. 18:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!