Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nőknek tényleg nem jó a futás?

Nőknek tényleg nem jó a futás?

Figyelt kérdés

mit gondoltok erről a cikkről?

[link]


én 175 cm vagyok,90 kg.(nő) 101 kgről indultam idén július elején.elkezdtem aerobikozni,napi 5x enni,semmi nasi semmi cukor,semmi fehérliszt,kevés zsiradék. még szeretnék leadni kb 20 kgt,és gondoltam elkezdenék futni,lenne hozzá kedvem. De ez a cikk elbizonytalanított. (na meg az hogy +20 kgval futhatok? vagy legalább nagoyn tempós séta?)

várom a véleményeteket :)



2013. aug. 18. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem ez inkább profikra vonatkozik, hobbiból szerinten nyugodtan futhat az ember, mondjuk én utálok:) (nincs rajtam felesleg).viszont azt én is hallottam, hogy nagy súlyfelesleggel inkább ne, tempós séta biztos mehet, de majd egy hozzáértő megmondja.
2013. aug. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
túlsúlyal senkinek nem tesz jót a futás... amúgy meg ha megnézed az állatvilágot csak azoknak az állatoknak vannak az ülepén nagy izmok, amelyek hosszútávfutásra termettek... ha beállsz a tükörbe és megnézed a saját ülepedet láthatod, hogy a tiéd is ilyen...
2013. aug. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
de amúgy annyiban biztosan igaza van a cikknek, hogy ne azért fuss, hogy szebb, vékonyabb, formásabb legyél... csak akkor fuss, ha szeretsz futni...
2013. aug. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
tehát ha most elkezdenék futni azzal a céllal hogy fogyok,csinosítom a testem akkor nem sokra mennék vele?
2013. aug. 18. 13:03
 5/5 anonim ***** válasza:
de, ha jó a kaja is hozzá, szerintem mennél, mert ártani nem árthat (de azért tényleg gondok lehetnek nagy súlynál, csak én se vagyok teljesen tisztában, hogy mi is, gondolom, a terhelés), csak profi nem lennél. vigyázva, fokozatosan terhelve szerintem nyugodtan fuss, mondjuk, én nem igazán vagyok hozzáértő, de ez a véleményem.
2013. aug. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!