Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit tornázzak? (többi lent)

Mit tornázzak? (többi lent)

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok. Július elején elkedztem úgymond "tornázni" vagyis a kinecten csináltam a Nike programját(azt se mindennaposan),de sajnos meguntam és mellette rosszul is étkeztem. Kb 1-2kg ment le.Augusztus elsején rátaláltam Jillian Michaels 30 napos edzésére ,azóta már rendesen étkezem vagyis fehér liszt, tészta,krumpli,édesség kilőve.Level 2 -méll tartok éppen ,sajnos kezdem megunni azóta össz az előző 2kg-mal 4-et fogytam. Valaki segítene mit tornázzak, amit szórakoztató és nem lehet egy idő után beleunni? (Futni utálok, úszni nem tudnék rendszeresen járni és most jelengleg biciklim sincs) Valamilyen itthon csinálható, bevált módszert szeretnék vagy ha valaki videót linkelne megköszönném. Talán még ha tudnátok javasolni gyakorlatokat ,hogy mit és mennyit csináljak az is jó lenne.Utolsónak még,hogy nem mindig tudom mit egyek és mennyit eben is segítenétek? Köszönöm előre is a válaszokat ! :)

175cm 75kg (tudom sok, de nekem inkább a combommal van a gond a hasam sem formás de nem dudorodik ki úgy mint az alma alakúaknak)



2013. aug. 13. 22:16
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!