Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Napi 15 perc futással hány...

Napi 15 perc futással hány nap alatt fogyhat az ember másfél-két kilót?

Figyelt kérdés

Ennyit szeretnék futni,és ennyit fogyni, de még sose futkostam ezért gondolkodtam először 15 percben, és az első célom ez a másfél-két kiló, szerintem nem lehetetlen, és nem túl nagy cél, de szóljatok ha tévedek, szóval napi 15 perccel ez milyeng yorsan érhető el?



A helybenfutás és a rendes futás közt mekkora a külömbség hatását tekintve?


2009. okt. 26. 20:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem tizenöt perc semmire sem elég. Jó, hát legalább megmozdulsz, de, hogy fogyjál mindössze tizenöt percnyi futástól? Szerintem felejtsd el.
2009. okt. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ne szórakozz már ! 15 perc ? Ennyi idő alatt még be sem melegedsz . Fogyáshoz minimum 45perc-1óra futás kell . És itt a valamit valamiért elv működik , azaz ha tényleg fogyni akarsz , akkor tegyél is valamit . Amúgy a helybenfutás nem sokat használ .
2009. okt. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
25 perc? :D
2009. okt. 26. 20:50
 4/12 A kérdező kommentje:
Hé nem akarok én 10 kilókat ledobni, nekem már 1 kiló is sikerélmény lenne, de ahhoz emnyni kell?
2009. okt. 26. 20:51
 5/12 anonim válasza:
83%

marhaság hogy nem lenne elég. mármint attól függ.

ha csak 15 percig bírod, fuss 15 percet.

Veszem a saját példámat: 4 kilót szerettem volna fogyni, bár igazából nem is a súlyomat figyelgettem, hanem egy kicsit formálódni szerettem volna. Az első héten, akárhogy is "kinlódtam", egyszerűen nem bírtam 20 percnél többet futni. 4 hét után éreztem magamban erőt, hogy fél órát is lefussak:D - na de ez lényegtelen:). Emellett próbálok egészségesen táplákozni(nem diétákra gondolok), és három hét alatt lement 2 kiló, pedig nem sokat futottam(amúgy is csak heti 4x-5x), és néha napján kicsit nassolgattam is :). Most így fél év elteltével 1-másfél órát futok(többre időm sem igen lenne). Teszem hozzá, nagyon elégedett vagyok az alakommal ;).

Egyébként én a kutyámmal szoktam futni, bár tudom ez nem kapcsolódik ide. :D

A helyben futást meg felejtsd el. :O

Ez a jó szokás, hogy futsz(vagy futni fogsz- ill.sportolni), jó sokáig maradjon meg! :)

2009. okt. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%

ez legfőképp az alkattól és a tempótól függ :D

(minden embernél változó(szerintem))

2009. okt. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
én úgy tudom, hogy elvileg a zsírégetés 25-30 perc után indul be. vagy én tudom rosszul? de amugy biztos hogy nem árt, veszteni nem veszthetsz semmit....
2009. okt. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
természetes h nem kezded rögtön fél órával.kezdd 15perccel és fokozatosan emeld...hamar érzed majd a fejlődést.a zsírégetés min 20-25perc folyamatos és intenzív mozgás után indul be.légy türelmes és kitartó.tartsd a fokozatosságot!!!idővel te is bírod hosszabb ideig és számíthatsz a fogyásra!DE LEGFONTOSABB AZ ÉTREND!anélkül tuti nem fogysz ha nem tartod be!ajánlom norbi update-t,nekem bevált a futással kombinálva!sokat fogytam
2009. okt. 27. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát Norbi Update kajái...az összetevőkben elég soka káros anyag, például cukor helyett fenil analin emg aszpartán amik agykárosodást okoznak, úgyhogy azt inkább, nem ksözönöm a jó tanácsokat :)
2009. okt. 27. 09:40
 10/12 anonim válasza:
a norbi update csak egy javaslat volt,mert nekem bevált!a lényegét nézd h próbáld betartani foként este milyen kajákat kerülj el!tény h az édesítő nem túl egészséges,néha jól helyettesíti a cukrót(pl kávé)de én sem csak édesítőszereken élek!megkell találni az arany középutat!:)a léyneg h kerüld a zsíros és cukros kajákat!fontos a sok víz,zöldség és gyümőlcs!sok szerencsét:)
2009. okt. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!