Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vin Diesel szerintetek tömeges...

Vin Diesel szerintetek tömeges, vagy szálkás? És mennyire vonzó?

Figyelt kérdés
-Az ő testalkata tetszik jobban, vagy a tipikus "szépfiú" test, ami szálkásabb?
2013. aug. 6. 21:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Csak arra tudok választ adni,hogy tömeges.
2013. aug. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem szálkás és nem is túl tömeges.
2013. aug. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Montez, ezt pontosan hogy érted? :)
2013. aug. 6. 21:30
 4/10 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy van rajta zsír, nem szálkás és nem is túl izmos. De ettől jó forma szerintem, csak én pl the rock-ra mondanám, hogy szálkás és tömeges.
2013. aug. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát... Azért Diesel se kispályás. Johnson viszont szerintem nem teljesen tiszta. A hirtelen tömegnövekedés nem arra utal, hogy gyúrt, mint a kisangyal, hanem azért szteroidozott is. Persze lehet, hogy tévedek, de nem akarom ezt így elhinni. :)
2013. aug. 6. 21:39
 6/10 anonim ***** válasza:
Diesel se "tiszta".
2013. aug. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, the rock az cuccol nem picit, de én rá mondanám, hogy elég nagy. Én kb diesel szinten vagyok naturálban, ami elérhető, így ezt én nem tartom nagy dolognak, magamat sem látom nagynak, tehát dieselt sem. Ennyit lehet naturálban.
2013. aug. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De rajta nem üt ki annyira. Róla simán el tudnám képzelni, hogy gyúrt, mint a gép.
2013. aug. 6. 21:50
 9/10 anonim ***** válasza:

Mindkettő edz rendesen, anélkül koxal sem leszel izmos.

Diesel tömege elérhető kox nélkül is, de ez nem jelenti azt, hogy ő nem cuccolt.

2013. aug. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ez így van. Wikin utánaolvastam, nem hinném, hogy nagyon koxolt volna. Persze nem tudhatom. :D
2013. aug. 6. 22:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!