Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik sportot válasszam?

Melyik sportot válasszam?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok és már nagyon sok sportot kipróbáltam. Szerintem nekem a sportolás az erősségem, mert bármi, amibe belefogtam nagyon jól, eredményesen ment. Úsztam 8 évig, kosaraztam 5 évig, szertornáztam 3 évig, atletizáltam 2 évig, fekvenyomással is foglalkoztam 1 évig és még mellette pár alkalommal kéziztem és röpiztem is. :) A kosárlabda volt ezek közül a kedvencem, az volt az életem, de most költözés miatt abba kellett hagynom. Másba szeretnék most belefogni, de olyasmibe, amivel még nagyobb eredményeket is el tudnék érni, sikeresebb lehetek vele. (Nem abból szeretnék megélni!) És nem mellesleg alakformálás terén is elég hatásos, szálkásít is. :) Szeretem az extrém dolgokat is, tényleg, bármit kipróbálok, minden érdekel! De ne legyen drága sport! :) Köszönöm szépen a segítséget! :)

Ui.: szegedi vagyok :)


2013. júl. 22. 17:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is a kosár az életem, de attól függ hogy hova költöztetek, illetve milyen területre.
2013. júl. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Menj el karatézni. Nem erőlteti egyik izomcsoportot sem,hanem általánosan jó kondid lesz,egy életen át tartó kihívás és még meg is tudod magad védeni.;-)
2013. júl. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!