Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Enyhe fokban mozgássérült...

Annamari111 kérdése:

Enyhe fokban mozgássérült fiatalnak tudtok jó programokat, kirándulásokat, bármilyen élményt nyújtó dolgot Budapesttől max másfél óra utazásra?

Figyelt kérdés
Mozgássérült fiatal vagyok, bottal járok. Kb.2-3 km-t tudok megtenni egy kirándulásnál, viszonylag egyenes talajon, földúton, turisztaúton. De hirtelen nagy lejtő, vagy emelkedő már nem megy. Nagyon szeretnék most nyáron elmenni kirándulni, vagy bármilyen programra a szabadba (lehetőleg a természet lágy ölére!) Kérlek ajánljatok nekem kirándulásokat Bp kb. egy-másfél órás körzetében. Vagy bármit, ami élmény egy mozgássérültnek! Ja, autón oda tudok menni bárhová! Tudtok ilyen helyeket?

2013. júl. 21. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos kirándulásokról nemigen tudok, de nem gondolkodtál még valamilyen sportág elkezdésén? Mozgássérülteknek is vannak különböző egyesületek, egész sok sportágat lehet űzni. Még versenyek is vannak. Mondjuk kajak, az szerintem jó lenne neked mert az kint van természetben.
2013. júl. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. jó az ötlet, később tényleg megpróbálom!
2013. júl. 21. 22:05
 3/5 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy nem voltam egyértelmű a kérdésfeltevéssel, szeretném pontosítani. Én nem társaságot keresek, vagy szakkört, mert szerencsére vannak, akik jönnének velem!!!

Helyeket, útvonalakat javasoljatok, ahova bárki mehet, érdekes, csak nincsenek benne nehéz szakaszok!!!!

Hogy úgy el tudjak menni a barátaimmel egy hétvégi kirándulásra, hogy én is végig tudjak menni elejétől végig! Meg még érdekes, vagy szép is legyen!

2013. júl. 21. 22:19
 4/5 anonim ***** válasza:

Igazából én azért ajánlottam a sportolást, mert egész jó lehetőségek vannak. Az egyik ismerősöm 2-3 évet sportolt csak amikor már kijutott világversenyekre is. Plusz nekem úgy jött le, hogy érdekelne a rendszeres mozgás, sportolás.

Kirándulás ügyileg én ajánlom a különböző irodákat, ahol segíteni tudnak: [link]

[link]

esetleg kérdezd meg egy turista irodában.

2013. júl. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2013. júl. 22. 13:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!