Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 15/f vagyok, másfél éve járok...

15/f vagyok, másfél éve járok kondizni, mennyivel ajánljátok a súlyokat?

Figyelt kérdés
fekvenyomast eddig 30-40kgmal, bicepszt meg 6-7 kg kezenként :)

2013. ápr. 19. 11:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a konditerembe kerdezd meg a Trainert, az megnezi hogyan csinalod, latja a többi izmodat es aszerint segit összerakni egy edzestervet.

Igy latatlanban eleg nehez, mert lehet, hogy többi izmod teljesen el van hanyagolva (amit azert nem kellene) es ezt nem veszed eszre.


Amugy egy altalanos tipp: Annyi suly amivel meg tudsz olyan 8-12 gyakorlatot szabalyosan csinalni, azzal nem lehet baj. Ha 20-at siman megcsinalsz az kicsit keves, ha 4-et alig birsz az meg sok. Persze mind attol függ, hogy mit szeretnel. Növeles, szalkasitas stb.


Es persze jo etkezes! 15 evesen erre nehez odafigyelni!

2013. ápr. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Trib, nem attól függ, hogy tömegnövelés vagy szálkásítás, mivel NINCS különbség az edzésben. Szálkásításnál is maradni kell a nagy súlyoknál, amivel éppen megy a 8-12 (ezt jól írtad) ismétlés. Csak az étrend változik és megy mellé több aerob edzés szálkásításkor

Ha nem hiszed, akkor olvass kicsit:

[link]


Szóval 8-12 ismétlés legyen, ehhez válassz súlyt. Ez értelemszerűen más-más súlyt jelenthet gyakorlatonként.

Gyakorlatonként 3 sorozat.

2013. ápr. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

És mi a fenét csináltál másfél évig??

Mondjuk biztos nem fogalmazásórán töltötted az időd...

2013. ápr. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!