Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » (Kardio) edzés utáni rosszullé...

(Kardio) edzés utáni rosszullét mitől lehet?

Figyelt kérdés

Nincsen szívproblémám ez tuti, évente járok kardiológiai ellenőrzésre, legutóbb januárban voltam és minden rendben volt, szóval ez kizárva.


Alapvetően szoktam amúgy sportolgatni, főként futni és bringázni, ma is tekertem, de 8 km után éreztem hogy valami nem oké így megálltam és elkezdtem iszonyatosan szédülni, bedugult a fülem és homályosan láttam, ez kb 1 percig tartott, gyors ittam vizet, ettem szőlőcukrot és utána jobb lett, simán haza tudtam jönni (azaz kb plusz 4 kmt tekerni).


Most nincs semmi különösebb problémám, egy kicsit gyengének érzem magam, de ez a rosszullét eléggé megijesztett, mert amúgy simán tekerek/futok sokkal többet is, bármilyen probléma nélkül.


Valakinek valami ötlet? Esetleg van, akivel már előfordult ilyen?


2013. júl. 19. 19:27
 1/2 anonim válasza:
Nem lehetséges, hogy esetleg túl meleg volt és azért lettél rosszul? Vagy víz , illetve valamilyen tápanyag hiánya volt éppen a szervezetednek?(hiszen írtad,hogy a víz és szőlőcukor után jobb lett ). Szerintem ne nagyon stresszelj emiatt. Ha többször is előfordul, csak akkor fordulj orvoshoz, de egyébként ez az 1 alkalom bármitől lehetett. Túlstresszelt volt a szervezeted mostanában, vagy nem ettél/ittál eleget mielőtt elmentél biciklizni, bármi ilyesmi lehetett az oka :)
2013. júl. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem lehet, hogy leesett a vércukrod? Én erre gyanakodnék.
2013. aug. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!