Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi okozhat ilyen rosszullétet?

Mi okozhat ilyen rosszullétet?

Figyelt kérdés

Pilates gyakorlatokat végzek otthon egy ideje. Az első egy hónapban simán mentek a gyakorlatok, semmi bajom nem volt. Aztán egy hete kb. az edzés közepén hányingerem lett és fájt a fejem. Abbahagytam a gyakorlatokat, mert gondoltam megerőltettem magam, és a hányinger rögtön elmúlt, de a fejfájás megmaradt. Nem értem a dolgot, mert régen spinracing-re is jártam heti 2x és az sokkal keményebb mint ez az otthoni pilates gyakorlat és nem voltam rosszul soha.

melóba fél 8-kor indulok el és 6-fél 7-re érek haza. Lehetséges, hogy fáradt vagyok már és azért leszek rosszul? Ez a melóm kb. azóta van, hogy rosszul vagyok edzés közben.

Előre is köszi a válaszokat.


24/L


2012. jan. 13. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:

megváltozott az életritmusod valószínűleg,mivel melóba jársz.

hamar megszokja a test és már nem leszel rosszul.

hazamész,lazíts egy órát,heveréssz és utána edz.

2012. jan. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
vérnyomás probléma, vércukor probléma (na jó ez lehet hogy nem) rák vagy bármi egyéb amiért egy ORVOSI kivizsgálás abszolút indokolt lehet!
2012. jan. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hozzászólóknak
2012. jan. 14. 10:11
 4/6 anonim válasza:
Szia én 16%F vagyok és mostanában nekemis elkezdett durván fájni a fejem tőle...Ha van fejlemény írd pls:)
2012. jan. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Na nekem kiderült,és arcüreggyulladás:..:D
2012. jan. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
jobbulást.. :/
2012. jan. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!