Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hirtelen hízás?

Hirtelen hízás?

Figyelt kérdés
Szóval nem tudom hogy ezt "striák" nak nevezik,de jellemző hogy ügye kialakul pl a hónaljnál ilyen csíkok ha gyors hízásnál,és az érdekelne(mert hallottam ilyesmit),hogy van e valami fajta kenőcs amitől kevésbé látszik?

2013. júl. 17. 22:28
 1/1 anonim ***** válasza:
rengeteg féle kenőcsöt árulnak rá, hogy használ e az vagy igen vagy nem... nekem nem használt de bátyámnak pár hét alatt kifehéredett tőle... persze lehet, hogy alapjáraton gyorsabban gyógyul mint én... nekem is kifehéredtek néhány év alatt. sajnálom, de ha már megvannak, nem érdemes az eltüntetésükkel foglalkozni, azzal csak szomorú perceket okozol magadnak, inkább a többi kialakulásának megelőzésére törekedj.
2013. júl. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!