Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hirtelen hízás kisgyermeknél...

Hirtelen hízás kisgyermeknél mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Valamilyen felszívódási zavar? Van valakinek ötlete? Már elkezdtük a kivizsgálást de csak sokára lesz eredmény...
2012. nov. 16. 00:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk egy betegség után indult ez el, miután hetekig nem tudott, nem mert szilárdat enni. A gasztroenterológus szerint olyan sokk érte a gyerek szervezetét, amit kb. 1,5 év alatt hever ki. Az én fiam 10 hónap alatt 6kg-t!! hízott. Ráadásul nála problémásabbá teszi a helyzetet, hogy külsőleg szteroiddal is találkozott nagyjából rendszeresen, szedni kell neki immunerősítőt, sőt az Aeriust is hibáztatja a doktornő valamilyen szinten, amit 2 éve naponta szed.
2012. nov. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Felszívódási zavar értelemszerűen fogyást okoz, nem hízást! Pajzsmirigy probléma okozhat pl. hízást.
2012. nov. 16. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Megírnád mitől volt? Az én 6 éves lányomnál ugyanez van, orvos szerint várjunk még!!!
2013. okt. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sok féle kivizsgáláson volt a gyerkőc de szerencsére nem találtak semmit. Egyszerűen ilyen alkat. És majd idővel nyúlik hozzá
2013. okt. 14. 15:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen a gyors választ!!!
2013. okt. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ugyan,nincs mit! Nálatok mi a helyzet? Hogyan merült fel,hogy probléma lehet?
2013. okt. 15. 10:22
 7/7 anonim ***** válasza:
6 éves lesz és most kb 1 hónap alatt hízott 3-4 kg-t. Nekem, aki pedig ugye sokat van vele, megdöbbentő és rémisztő milyen kis pufi lett...mikor átölelem, alig érem körbe. Az 5 éves státuszon még azt kérdeztem az orvostól nem-e túl sovány.
2013. okt. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!