Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hirtelen hízás, izzadékonyság,...

Hirtelen hízás, izzadékonyság, ingerlékenység, agresszivitás? Minek az előjele lehet?

Figyelt kérdés

Voltunk vérvételen, két hét az eredmény, de halálra aggódom magam. Annyira elkezdett hízni, és rettenetesen izzad is. Étvágya nagyon jó, de eddig is az volt, és mégsem hízott ennyit.

Nem akarok találgatni, csak mégis... van valakinek hasonló esete?


2012. nov. 7. 10:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Hormon zavar?
2012. nov. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Esetleg pajzsmirigy probléma, ezek lehetnek az alulműködés jelei is.
2012. nov. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Felnőtteknél ez pajzsmirigy!Nekem is ilyen betegségem van!Sztem gyerkőcnél is így jelentkezik...jól kezelhető probléma.Mennyi idős?
2012. nov. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
4 éves múlt. Nekem is vannak pajzsmirigy problémáim, pont a napokban 20 éve. Oda vittem ahhoz a főorvoshoz, aki engem kezelt gyerekkoromban. Kizárta teljesen a pajzsmirigy problémát, de azért vérképet nézetett, még sok másra is. Csak nagyon izgulok! Nem bírok ki két hetet :(
2012. nov. 8. 07:55
 5/7 anonim ***** válasza:

:(

Azért írd meg kérlek mi lett...

Én is mindig izgulok,hogy örökölte a lányom :(

2012. nov. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Persze megírom 19-én lesz meg.
2012. nov. 8. 10:53
 7/7 A kérdező kommentje:
Egyenlőre minden negatív! :)
2013. márc. 17. 13:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!