Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le hasról?

Hogyan fogyjak le hasról?

Figyelt kérdés
Most hogy eljött a nyár,nem járok edzésekre,és kezd nőni a hasam. Eddig box edzésre jártam,de kaptam 2 hónap nyári szünetet,és kezd nőni a hasam,tűnik el az izom. Hogyan maradjak fitt?

2013. júl. 13. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Járj edzeni.
2013. júl. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sajnos az élet ilyen. Egészséges a szervezeted, szedi fel a zsírt, ami jó lesz ínséges időkre. mi még nem álltunk át az emberiség több százezer éves éhezéséről a jóllakott napközis effektusra. a szervezet raktároz.

vagy keveset eszel, de táplálót...fehér húsok, zöldség, gyümi, és eddzel, vagy eszel és duplán hajtod magad..


amíg szünet van, napi 500 úszás, 10 kilcsi kerékpár, 500 négyszögöl felásása melegítőben, favágás, stb...


tetszés szerint.na, így fitt maradsz.tudom magamról. egy hétig fexem, és annyi.



ha sportoló vagy akkor úgyis tudod.

2013. júl. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
De ennek mi a fa*z köze van a minecrafthoz??
2013. júl. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!