Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnék elkezdeni rendszeres...

Szeretnék elkezdeni rendszeresen mozogni, mit kéne elkezdenem?

Figyelt kérdés

Van rajtam egy kis felesleg,nem vészes,de szeretném leadni,meg izmosodni egy kicsit,szálkásodni. Edzőtermi gépes edzés kizárva,mert anyám szerint normálisan nem tudnám megcsinálni,többet ártanék vele...

Maradt a saját testsúlyos, minél kevesebb eszközzel,ha lehet.Kerékpáron és futáson kívül van olyan gyakorlatsor,vagy edzésfajta amit el lehetne így végezni hetente többször. Cardio gondolom letudva biciklivel.Inkább olyat keresek,amitől rendesen kifáradok,'izomlázam' lesz,és többször el tudom végezni. Személyi edző kizárva,mert sajnos elég drága. Ennyi idősen meg már sajnos késő elkezdeni egy sportágat,őszintén szólva nem is szeretnék specializálódni egy adott sportágra.

16/F


2013. júl. 13. 09:06
 1/5 kovpet ***** válasza:

"mert anyám szerint normálisan nem tudnám megcsinálni"


Aztán miért nem? Miben vagy te rosszabb, mint akárki, aki edzőteremben edz?

A fentieket szépen megfogalmazva írtad le, gondolom, olvasni is tudsz :) Utána olvasol és fog az menni.


De otthoni edzésre a Fegyencedzés pont jó. Az egy könyv címe, boltban megvehető, de pdf-ben is le lehet vadászni, szokták itt is linkelni néha.


De szerintem simán járhatsz terembe, ha szeretnél. A neten minden gyakorlat ezerszer le van írva, videóval is meg rajzokkal is, azok alapján tudod csinálni. Meg a teremben is segítenek, meg lesheted, hogy a többiek hogy csinálják. Mondjuk ezzel óvatosan, mert amiket néha látok... :)

2013. júl. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem keso elkezdened sportagat szerintem. Ha jol tudom Batistuta is 18evesen tert at a focira, elotte kosarazott... Nem akarom sertegetni Anyukadat, de egy kicsit maradi a felfogasa. Nyugodtan menj el edzoterembe. Csak edz kokemenyen. Mert sok olyan sracot latok, mit te akik ennyi idosek, lejarnak, de nem fejlodtek semmi evek alatt se, mert nem adnak bele mindent.
2013. júl. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
utolsónak üzenném hiába ad bele mindent ha a táplálék amit bevisz sz@r és mindenki az edzésre fogja holott oké keményen edzel de azért mégis 70% körül teszi ki a kaja a maradék az edzés
2013. júl. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

" Ennyi idősen meg már sajnos késő elkezdeni egy sportágat"

tényleg bazzeg olyan öreg vagy, már koporsóra kellene gyűjtened aztán csendben várni a halált...

Csak mozgással nem fogod leadni a felesleget, ahhoz olyan étrend is kell.

De tényleg milyen hülye vagyok, hogy 25 évesen elkezdtem kajakozni, ilyen öregen miért nem lőttem inkább főbe magamat...

2013. júl. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3-as gondolom, te az vagy, aki mindenben tusket talal :) Ha jo a genetikaja, akkor eleg futni neki edzes mellett. Nem szukseges mindenkinek egybol a draga feherjekhez nyujni. Nekem muszaj, mert olyan a genetikam, de nem vagyunk egyformak.
2013. júl. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!