Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Gerincferdülésem van, mi...

Gerincferdülésem van, mi lenne a jó megoldás?

Figyelt kérdés

Orvosnál még nem voltam majd valamelyik nap megyek el, de apám megnézte a hátam és megtapogatta, mondta h egy max két csigolyám egy kicsit máshogy áll mint a többi tehát nem vészes...nézelődtem egy kicsit de mindenütt mást írtak..volt aki azt mondta h csontkovács volt aki azt h ne..a gyógytornát mondták még sokan de azt nem akarom mert nem akarom olyan sok évig csinálni...úszni nem nagyon úszok és lovagolni meg egyáltalán nem. viszont edzeni szoktam és ha jobban rákezdek edzeni a hátizmomra akkor az jót tenne vagy helyretenné?meg box edzésre akarok majd járni azt lehet gerincferdüléssel csinálni?

15/F



2013. júl. 4. 00:03
 1/4 anonim válasza:
Nem fog tetszeni,amit mondok, de a leghamarabb akkor javul, valamint jön rendbe a gerincferdülésed, ha az úszást, valamint a gyógytornát ötvözöd:) De az úszást mindenképp nyomasd a boksz mellé ;)
2013. júl. 4. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Úszás meg a gerinctorna nagyon sokat segít. Nem szabad nagyon ráedzeni semmilyen izomra,mert begyulladhat és akár le is szakadhat. Amugy is miért tenne jót a túledzés? Minden sportoló tart szünetet. Orvoshoz menj el mindenképpen.
2013. júl. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Lehet,hogy fűzőt kell hordanod mint nekem.
2013. júl. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tudsz úszni?

(Mert akkor talán azt kéne megpróbálni)

2016. aug. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!