Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fáj a combom. Mi a megoldás?

Fáj a combom. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

A combom also,úgymond izmosabb része nem fáj,de ha a felso részénél az izmot neki nyomom a csontnak,akkor nagyon fáj.

Néha enyhébben,néha erosebben fáj.Van,amikor nem tudom rendesen behajlitani a labam,mert huzodik az izom es faj.

Edzesen(thai box),ha bemelegedik,nincs baj,birom a rugasokat is az also reszen a combomnak,de ha a felso reszet csak elerintik,akkor mar nagyon faj.

Azt hittem,hogy idovel elmulik,de már egy hete faj.


Nem tudom pontosan,hogy mitol lehet,egyszer igy ebredtem.

Elotte par nappal komoly edzesem volt es fociztam is utana.Hatalmas izomlazam volt,comboztunk is edzesen,de a bal labam teljesen helyrejott,tehat szerintem nem az edzestol van,mivel edzes utan par napig meg nem jelentkezett ez a fajdalom.


Mit gondoltok,mit tegyek ? Mennyi ido alatt gyogyul meg ?

Valakinek hasonlo problemaja ?


Elore is koszonom a valaszokat!



2013. jún. 26. 13:29
 1/3 anonim válasza:

thai-box....hát igen...kemény sport


szerintem menj el orvohoz és nézesd meg

2013. jún. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Koszi.Ha nem enyhul,akkor muszaly lesz megnezetnem.

Amugy nincs baj a thaibox-al,birom az edzeseket.Nemhiszem,hogy az edzes miatt van a fajdalom,de minden megtortenhet.

2013. jún. 26. 19:15
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem lett jobb es orvos sem tudott sokat segiteni.Otletek ?
2013. júl. 7. 18:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!