Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen gyakorlattal lehet...

Milyen gyakorlattal lehet leggyorsabban látható eredményt elérni karizomerősítésnél?

Figyelt kérdés
van 2DB 3KG-s súlyzóm egy kézbe szoktam használni így 6KG, mivel lehet még gyorsan látható eredményt elérni? nem fontos hogy kelljen hozzá a súlyzó csak írtam hogy az is rendelkezésemre áll. ill van egy haspadom de az leginkább csak hasra és lábra jó!
2009. okt. 12. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:
mindenféleképpen az étrendeden, táplálkozásodon és az edzéstervedtől függ. 6kg-tól ne várj csodát. ha eddig a bicepszed nulla volt, nőhet egy kicsit de az meg fog állni elég hamar. javaslom vegyél 2 db 10 kg-s egykezest, + hozzá még vagy 5-5 kg-t 1kg-s darabokban, azzal már nagyobb fejlődést tudsz elérni. remélem segítettem
2009. okt. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
jobban jársz ha terembe mész, mert mire megveszed a szükséges eszközöket több pénzed megy rá, amit terembérletre, vagy akár kajára is költhetnél. Arról nem is beszélve hogy 2x3 kg egy csajnak is kevés néhány hét után. Hamar szükség lesz nagyobb súlyokra. És még így sem fogsz úgy fejlődni mintha terembe járnál mert az izom szereti ha több irányból van megtámadva, így meg eléggé be vannak szűkülve a variációs lehetőségeid.
2009. okt. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A karizom tág fogalom. Oda tartozik a bicepsz, a tricepsz és az alkar is.

Ajánlom hogy nagyobb súllyal dolgozz, hiszen az ér valamit is! ajánlom a konditermet!

2009. okt. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!