Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen tornával lehet a...

Milyen tornával lehet a leggyorsabban izmosodni combra és fenékre? és mennyi idö után lesz látszata?

Figyelt kérdés
vékonyak a lábaim és szeretnék izmosodni kicsit,de nem tudom milyen gyakorlatok a legjobbak.tudtok adni valami tippet?és aki már csinálta,mikor volt eredménye?
2011. júl. 8. 23:43
 1/6 anonim ***** válasza:

1. kérdésedre: Szerintem súlyzós edzés. Guggolások kitörések stb... Nézz lábra gyakorlatokat.

2. kérdést pedig vegyük úgy hogy nem is láttam.

2011. júl. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Chrisstian_ ***** válasza:
Guggolás az egyik legjobb tömegnövelő gyakorlat. Bár azt nem írtad, hogy otthon, vagy teremben szeretnéd... Minden fitness teremben találni különböző lábazó gépeket, mellyel edzheted a combhajlító, combfeszítő izmaid, illetve vádlidat is, szal érdemes elmenni
2011. júl. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
guggolás, kitörés, plusz még vádlizás is mehet
2011. júl. 9. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2011. júl. 9. 14:13
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha teremben csinálod akkor guggolás, kitörés, lábnyújtás, lábhajlítás, vádli, illetve lányoknak van külön amivel a feneket lehet edzeni. De a lágedzés alapja a guggolás!! Az a legfontosabb! :)

És elég hülyén hanzott a 2. kérdésed igen, bár értem mire gonolsz, jó kaja mellett 2 hónap alatt fomáslábaidlesznek már naggyából szerintem :) Ezeket heti 1szer max 2szer és járj el heti egyszer futni is! Gtuás után meg NYÚJTÁS!

2011. júl. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. júl. 10. 13:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!