Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van olyan gimis csaj, aki...

Van olyan gimis csaj, aki tornadresszben tesizik?

Figyelt kérdés
2013. jún. 5. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:
2013. jún. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőm abban tornázik tesin, de vesz rá pólót meg nadrágot. Csak alá öltözetként hordja. Fekete hosszú ujjú dressze van neki szóval lehet látni hogy viseli.
2013. jún. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van ilyen évfolyamtársam. Ő is rá szokott öltözni, azért hordja, hogy ne látszódjon ki mindene egyes gyakorlatoknál. Ujjatlan fekete dressze van, decathlonban vette.
2013. jún. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én mai napig csak dresszben tesizek főleg a fiúk legnagyobb örömére amikor közös óránk van. De nem érdekel, praktikus viseletnek tartom, védi a derekam, nem látszik ki mindenem, tetszik hogy nem kell igazgatni, igaz hogy a bugyi aljú dresszt annyira nem szeretem mert sokszor bevág és azért abba lehet könnyen nunit villantani, de száras dresszt vásároltam egy sportboltban, plusz nővérem is hozott külföldről, van ami shotos fazonú, de van ami térdemig ér. Bugyis fazonú dresszt csak akkor hordok ha szertorna van, az mégis kényelmesebb erre. Régen jártam táncolni akkor is dresszt viseltem szoknyával.
2017. dec. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!