Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tényleg célszerű tornadresszbe...

Tényleg célszerű tornadresszben tornázni?

Figyelt kérdés

Már egy ideje járok kocogni, van is 1-2 lány akik velem szoktak tartani, időnként, és mondták hogy vegyek én is tornadresszt mert sokkal jobb, nem lóg ki a derekam meg a nadrágot sem kell igazítani.

Igaz hogy most nincs jó idő, de mondták hogy ők nyáron nem is vesznek fel ruhát csak tornadresszt és abban kocognak, és így kényelmes, jól szellőzik, meg ugye légáteresztő mozgás közben nincs se melege az embernek és nem is fázik.

Én utáltam a tornadresszt tesin nem is kellett hordanom csak 4. osztályig, de a párom is újabban ezzel jön hogy jobban járnék ha dresszben mozognék.

Nem tudom mi ez a mánia náluk, pedig a párom csak az egyik csajt ismeri akivel futni szoktam menni, de csak köszönő viszonyban vannak.

Szerintetek is jobb a dressz?



2013. máj. 14. 09:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha neked kényelmetlen, akkor ne hordjad. Úgy nem sok értelme lenne a futásnak, hogy feszengsz, mert nem szereted.
2013. máj. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Linkoln ***** válasza:

Nem tudom mennyit és hogy futsz, meleg lesz az biztos.

Izzadni fogsz nagyon, és a ruha csak idegesít. A sportcuccok elég jól állják a sarat, erre vannak tervezve.

Valami alkalmas öltözet kell, ne farmerba fuss.

Műszálas szellőzős biztos helyen álló ruha az igazi.

2013. máj. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
75%

-en speciel a tornadresszre eskuszom!!

mindennap hord!itthonra ezt hordom alvashoz is!!szerintem nagyon kenyelmes viselet!hosszuujjut hordok legtobbszor!!

mstis az van rajtam,egy viragmintas tornaruha!!(28L)

2013. máj. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%

Sokkal praktikusabb viselet a tornadressz, mert az sport ruha. Kevésbé izzad bele az ember, persze függ attól milyen anyagból van. Pamutot semmiképpen ne vegyél mert az még a pólónál is rosszabb, és ha tocsogsz benne akkor aztán hámozhatod le magadról.

A fényes anyagút érdemes megpróbálnod, én is azt használok, sok dresszem van itthon, én is futásra, itthoni tornára mindig abban vagyok. Persze ha kimegyek akkor veszek rá egy bő pólót meg valami rövidnadrágot de nyáron 35 fokba van hogy én is csak simán dresszbe megyek ki. Én a falu határában szoktam kocogni ahol a kutya sem lát, meg sokkal egészségesebb sima földes úton futni mint aszfalton. A dressz oda meg tökéletes, nem izzadok bele úgy és nagyon jó benne mozogni, mert szinte teljesen szabad a mozgásterem.

Voltam már kondi terembe is dresszbe de akkor vettem rá egy kis nadrágot, jó volt, de egyes pasiknak csurgott a nyáluk.

Szerintem próbáld ki, ha nem jön be még mindig válthatsz másra.

2013. máj. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem jobb a tornadressz. Főleg ha nem egyedül mész csak abban, hanem egy két ismerős is aki veled tart akkor nem érzed magad különcnek. Jól szellőzik, kényelmes, csak ajánlani tudom.
2013. máj. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem érzi magát különcnek, hanem utálja...
2013. máj. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igazából elég rég volt már rajtam, akkor még utáltam, azóta egyáltalán nem hordtam ilyesmit.

Lehet már vannak jobbak, mert amit iskolás koromban hordtam azok tényleg pocsék anyagból készültek. Azóta már vannak jobb anyagból is, direkt rákérdeztem és majd fogok kölcsön is kapni.

Páran már írtátok hogy jó a tornadressz meg praktikus mozgásra, így kipróbálom aztán meglátom mi lesz.

Engem nem az zavarna hogy mindenki megnézne benne, bár ha így együtt lennénk benne lehet nem lenne furcsa. Én véleményre voltam inkább kíváncsi, megpróbálom és meglétom milesz.

2013. máj. 15. 15:05
 8/16 anonim ***** válasza:
67%

kerdezo!

ajnlom a "BG Tornadresz webaruhaz" oldalt!!ez egy pomazi ceg!!kituno tornauhakat varrnak meretre is!!amit en hordok az is toluk van!(28L)

2013. máj. 16. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

huvosebb idobe mint ma is,ordom a tornaruhat a pelenkam es a gumibugyim fole mint fehernemut!!nem ell turogetrni a derekam miatt,es nagyon kenyelmes,meleg lycradressz,iskolai kekszinu hosszuujju modell!

most vettem csak fel de mar most kelleesen melegiti a derekam!!

a pelenkamat es a gumibugyimat az inkontinenciam miatt kell hordanom,Anyukam ellenorzi hogy hordom-e!!(30L)

2013. máj. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
87%

Miért ne lenne célszerű tornadresszben tornázni, futni? Gondolom egyikünk sem menne el szívesen nagykabátban fürdőzni:)Én imádom mert nagyon kényelmes és praktikus pl. aláöltözetnek is, ha épp meleg van akár egyedül hagyhatod magadon mert ez is öltöztet!

Egyébként sajnos a tornarucit mindenkivel sikerült eléggé megutáltatni az iskolában hiszen kötelező volt és nem volt választási lehetőség még csak a színét illetően sem és még sorolhatnám...

2013. máj. 28. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!