Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tényleg célszerű tornadresszbe...

Tényleg célszerű tornadresszben tornázni?

Figyelt kérdés

Már egy ideje járok kocogni, van is 1-2 lány akik velem szoktak tartani, időnként, és mondták hogy vegyek én is tornadresszt mert sokkal jobb, nem lóg ki a derekam meg a nadrágot sem kell igazítani.

Igaz hogy most nincs jó idő, de mondták hogy ők nyáron nem is vesznek fel ruhát csak tornadresszt és abban kocognak, és így kényelmes, jól szellőzik, meg ugye légáteresztő mozgás közben nincs se melege az embernek és nem is fázik.

Én utáltam a tornadresszt tesin nem is kellett hordanom csak 4. osztályig, de a párom is újabban ezzel jön hogy jobban járnék ha dresszben mozognék.

Nem tudom mi ez a mánia náluk, pedig a párom csak az egyik csajt ismeri akivel futni szoktam menni, de csak köszönő viszonyban vannak.

Szerintetek is jobb a dressz?



2013. máj. 14. 09:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

10-es!

nalunk is kotelezo volt a ketoldalt 3-3 piros csikos feher hosszuujju tornaruha,megse utaltam meg!sot!azota is orommel hordom pizsikent is es itthonra is!!

most eppen egy piros-fekete 1/4-es ujju lycra tornaruha van rajtam!a noveremen egy kek-sarga tornadressz van!(28L)

2013. máj. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én is rendszeresen hordok tornarucit, több is van a ruhatáramban, sőt szintén viselem pizsiként. jelenleg egy piros-fekete rövid szárú egybe részes cipzáras Cranesport van amit pizsiként használok, mert nagyon kényelmes. Van hagyományosak, sőt tangás is amiket nagyon szeretek hordani itthon is. (10.-es)
2013. máj. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

-en mara egy feher -(ketoldalt 3-3 piros csikkal)-3/4-es ujju lycra tornaruhat vettem fel!!nagyon kenyelmes viselet!!

idonkent hordok kombidresszet is!!

de sokkal jobban szeretek klasszikus tornaruhakban lenni!!

2013. máj. 29. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
-az elozo vagyok,csak kimaradt!!-furdoruha keppen is hordom napozashoz,furdeshez!!olyankor keket vagy piorosat hordok,de neha fekete-sarga-t is!-(28L)
2013. máj. 29. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

12-es!!

szia!

-es hol vasarolsz felnott meretekben tornaruhakat??van aki varr neked?

2013. máj. 29. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

mara en egy szep feher alapon rozsa mintas 3/4-es ujju lycra tornaruhat vettem fel!(28L)-

imadom hordani!!!

2013. máj. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!