Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit sportoljak? (14/F)

Mit sportoljak? (14/F)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az a helyzet, hogy szeretnék valamit sportolni, és először az úszásra vagy vízilabdára gondoltam, mert ehhez ideális a testalkatom, de nem akarok tájékozatlanul dönteni.

Szóval 14 éves fiú vagyok, nem az a visszahúzódó típus, és valami olyat szeretnék sportolni (futáson és biciklizésen kívül) amit élvezhetek is. Ugyanis egy évig karatéztam, de oda "rosszkor" mentem, mert nálam csak sokkal kisebbek és sokkal nagyobbak voltak, így nem éreztem jól magam, ezért abba is hagytam. Küzdősportokban gondolkodtam, de úgyérzem hogy az valahogy nem nekem való...viszont nem ismerek még mindent, ezért valószínűleg tudtok újat mutatni. :)

Testalkatomról annyit, hogy viszonylag magas vagyok, 52 kg, és egy kicsit vékony, ezért meg szeretnék egy kicsit erősödni, ehhez kéne valami sport, akár egyénileg, akár csapatban.


Előre is köszi a válaszokat! :D



2013. jún. 4. 18:15
 1/2 anonim válasza:

Például fekvenyomást. Remekül lehet tőle erősödni, viszonylag hamar.

Vagy kosárladba. A magasak előnyben vannak.

2013. jún. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajna a labdajátékokban nem vagyok túl ügyes :P
2013. jún. 4. 20:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!