Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Debrecenben hol van olcsó...

Debrecenben hol van olcsó kondi, fitness?

Figyelt kérdés
Diák, női, bérlet kéne, 4000 alatt, előre is.

2013. máj. 28. 21:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát, pl a Markusovszky III-as koli aljában van egy fapados, ott elvileg egész vagy fél évre a diákoknak csak 5k körül van. A Campus Hotelben és a Corpus Fitnesben is tudtommal legalább 6-ért árulnak, előbbiben tuti van diákkedvezmény, kb. 5ezer így egy hónapra, viszont hosszabb időre vételezett bérleteknél lemegy az időegységre leosztott ára. Van még az Élettudományi Központ (ÉTK aka. Life Science Building) mellett levő Kossuth kollégiumban/alatt is ha jól tudom, de oda is csak diákoknak kedvezményes, és még így is kicsit több volt a múltkor, mint 4 ezer. Amiről még tudok, az egyik legjobb konditerem, a Cutler Gym, de persze ez már más kategória, bár nem megfizethetetlen. Vagy elmehetsz még kondiparkokba (pl. van egy a Loki csarnok mellett, a jégcsarnok mellett is, és szerintem még egy harmadik is valahol) illetve ezt kiegészítheted otthoni eszközökkel, vagy akár hagyatkozhatsz teljesen rájuk, ha jól sikerül berendezned az eszköztárad (félreértés ne essék, nem kell egy teljes skálájú konditermi felszerelést vételezni, egy-két alapvető eszköz, és máris teljes spektrumú edzést lehet végezni, nőként amúgy is jóval kevesebb cuccal is simán be lehet érni).


Szólj, ha döntöttél valamelyik verzió mellett, segíthetek még a témában, illetve meg tudom neked nézni a Campus és a Corpus Fitnes konkrét árlistáját is, mert úgyis itt lakom a közelükben. A kondiparkok pontos helyét is el tudom magyarázni, illetve útmutatást tudok nyújtani, ha sporteszköz vásárlására adod a fejed.

2013. máj. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!