Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen az ha valaki nagyon...

Milyen az ha valaki nagyon izmos de nem szálkás?

Figyelt kérdés
Én ezt soha nem tudtam én most elkezdek gyúrni de nem szálkásítok akkor csak hájasnak fogok látszani vagy ez hogy van?

2013. ápr. 22. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nem sok zsírt szedsz fel, rendes tömegnövelő étrenddel, akkor nem leszel hájas.


Tömegnövelő étrend: napi 2-2,5g*testtömegkg fehérje kell és 5-6g*ttkg szénhidrát (ch).

Ezekből kellene leginkább összerakni:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.

ch: zabpehely, rizs, teljes kiőrlésű kenyér, teljes kiőrlésű tészta, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj.

Itt találsz tömegnövelő étrendeket is: [link]

2013. ápr. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Olyan, hogy izmos, de mellette zsír is van rajta, ami elfedi a formákat. Tényleg ilyen nehéz elképzelni?

Egy formás szoborra kezdj el ormótlanul agyagot elkenni, ha máshogy nem megy a vizuális része

2013. ápr. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pl. ha élő példa kell, akkor Fekete Laci, meg a hozzá hasonló erőemberek. Ők is izmosak, nem igaz? Csak mellette van rajtuk egy kis zsír is. Vagy bizonyos boxolók, birkózók, néhány pankrátor. számottevő vázizomzattal bírnak, a fizikai erejük sem csekély, csak épp nem alacsony a testzsír százalékuk.
2013. ápr. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!