Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék kiszeretni belőle?

Hogyan tudnék kiszeretni belőle?

Figyelt kérdés
Elég régóta ismerek egy lányt, akivel nagyon közeli kapcsolatban vagyok, de tudom, hogy nem lehet az enyém és nem is szeretném, hogy kapcsolatba kerüljek vele, de egyszerűen nem tudok másra gondolni, mindig ő jár az eszemben és ez már nagyon sok más dolog rovására megy. Bármikor, ha más férfival van féltékeny leszek, magam alatt vagyok. Nem szeretném elfelejteni, mert szeretem a társaságát és mint már mondtam nagyon közeli kapcsolatban vagyunk, de ki akarok szeretni belőle. Mit csináljak?

2013. máj. 27. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért nem lehet a tiéd - és miért nem akarsz vele kapcsolatba kerülni?

(amúgy ha ez így van, kerüld el, foglald le magad és majd elmúlik - ha mindig körülötte lebzselsz, sohasem fog - később taláb visszatérhetsz a "barátságotokhoz")

2013. máj. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

inkább hívd félre,mondj neki szépeket,érintsd meg a kezét-és ha nem húzódik el-akkor kérdezd meg-

te-szeretnél megcsókolni?

jn-igen

megcsókolod


te-szeretnél megcsókolni?

jn-lehet,talán,nem is tudom,stb

-próbáljuk ki és csók.


te-szeretnél megcsókolni?

jn-nem

te-nem azt mondtam hogy meg is teheted,csak láttam valamin nagyon elgondolkodtál.


:D

2013. máj. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezt esetleg 5 évesekkel...
2013. máj. 27. 20:48
 4/4 A kérdező kommentje:
A másik dolog pedig az, hogy ez nem titok számára is, mi már erről beszéltünk, de abban maradtunk, hogy ez nem működne és tényleg vannak okok amelyek elég hamar keresztbe tennének a dolognak...de mégis nem tudok máshogy érezni!
2013. máj. 27. 20:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!