Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Belezúgtam az osztálytársamba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belezúgtam az osztálytársamba, hogyan tudnék kiszeretni belőle?

Figyelt kérdés
teljesen beleestem és próbáltam bebeszélni magamnak hogy nem tetszik,nem szeretem,stb. de szeretem...segítetek hogy tudnék kiszeretni belőle?mindenki azt írja hogy a barátjuk akibe belezúgtak de én csak néha beszêlek pár szót Vele... 15/L

2013. jan. 5. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:
de miért kell belőle kiszeretned?
2013. jan. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Majd elmúlik magától. De ha ez boldogít, én is belezúgtam egy osztálytársamba, akivel akárcsak te, nem beszélek valami sokat... Csak én fiú vagyok. :D
2013. jan. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem merek odamenni hozzá és feleslegesen nem akarok kinlódni!mivel ő észre sem vesz
2013. jan. 5. 20:20
 4/8 Emberek ***** válasza:
akkor vígasztald magad azzal, hogy úgysem érdekled őt!
2013. jan. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Miért kéne kiszeretned belőle? :D

Meg erre milyen választ lehet adni? Ne gondolj rá, tereld el a figyelmed? Ezekre egyértelmű, mit fogsz reagálni... hogy úgy sem tudod...

2013. jan. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
kösz eddig én is eljutottam de mivel tereljem el?
2013. jan. 5. 20:46
 7/8 A kérdező kommentje:
Akit érdekel a téma az írjon priviben csak nem akarom hogy esetleg meglássa :/
2013. jan. 5. 20:59
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyébként ha csak pár szót ebszéltél vele az csak fellángolás 1-2 hét alatt simán elmúlhat. Keress esetleg mást:) De azért próbálkozz..
2013. jan. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!