Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel érdelemjük ki azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel érdelemjük ki azt, hogy megbízunk egy férfiba, őszinte szeretetet adunk neki, ő pedig csak átver minket? És évek után sem tudunk kiszeretni belőle.

Figyelt kérdés
2013. márc. 28. 17:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
És ugyanezt miért érdemli ki egy férfi is egy nőtől, mikor őszintén szereti őt?
2013. márc. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
60%
A férfiak már csak ilyenek. A férfit szeretni kell, nem megérteni. Na, hogy tetszik feministák?
2013. márc. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Nem tudom elfelejteni. Kíváncsi vagyok hány évig fog még tartani a "szenvedésem".
2013. márc. 28. 17:22
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Mivel érdelemjük ki azt, hogy megbízunk egy nőben, őszinte szeretetet adunk neki, ő pedig csak átver minket? És évek után sem tudunk kiszeretni belőle.
2013. márc. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 Antonius Caepio ***** válasza:

Általában megvannak a jelei annak, ha valaki átver, vagy nem viszonozza az érzéseinket. Az ilyen eseteknek az a lényege, hogy megtanuljuk ezeket a jeleket felismerni, és később ki tudjuk szűrni az olyan alakokat, akik nem tisztességesen játszanak.

Évek alatt kiszeretni valakiből akkor nem tud az ember, ha nem is akar. Ha kapaszkodik az emlékekbe és a sérelmeibe.

2013. márc. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
43%
A nők már csak ilyenek. A nőt szeretni kell, nem megérteni. Na, hogy tetszik soviniszták?
2013. márc. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 ASOT ***** válasza:
A Rómainak igaza van!
2013. márc. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
A puszta léteddel. Ezt szeretjük csinálni a nőkkel, szokj hozzá, az élet szar >:)
2013. márc. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
...szerintem ő nem tudja, hogy én szenvedek. Éli vígan az életét tovább.
2013. márc. 28. 17:26
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt verik át, aki átverhető. Legyen az nő vagy férfi, tök mindegy. És az meg, hogy meddig szenvedsz, csak rajtad múlik!
2013. márc. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!