Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel érdelemjük ki azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel érdelemjük ki azt, hogy megbízunk egy férfiba, őszinte szeretetet adunk neki, ő pedig csak átver minket? És évek után sem tudunk kiszeretni belőle.

Figyelt kérdés
2013. márc. 28. 17:18
1 2 3
 11/23 ASOT ***** válasza:
"Éli vígan az életét tovább." neked is ezt kéne, bejezni a hisztit és az önsajnálatot mert ebben az is van jócskán, és végre tenni azért hogy jobb legyen mert attól h a körmeidet bütykölöd attól még nem történik semmi.
2013. márc. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Mondjuk ha meghal vmelyik közeli hozzátartozód, Őt sem felejted el, tovább szereted. Ez nekem most ugyanolyan érzés.
2013. márc. 28. 17:28
 13/23 anonim ***** válasza:

miért mitcsináljon sírjon ő is gyakorin mint te?

valószínű jobb neki így de ezt magad is kitaláltad...

2013. márc. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
De az sem megoldás, hogy csak azért összejöjjek Valakivel, hogy eltereljem Róla a gondolataimat.
2013. márc. 28. 17:29
 15/23 A kérdező kommentje:
csak szeretettem volna kibeszélni magamból...idegenekkel könnyebb.
2013. márc. 28. 17:34
 16/23 anonim ***** válasza:
ameddig nem jön más, megmarad az üresség. Ne legyél szerelmes.
2013. márc. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
# 17-nek. Első barátom volt.
2013. márc. 28. 17:57
 18/23 anonim ***** válasza:
Azal hogy az alfa himekhez vónzodto és nem baj hogy bunkó meg mindenkit átver . Azt csódálkoztok hogy tehete ezt . Amugy mi is ugyanigy vagyunk a csajokal.
2013. márc. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
19-e megmondta. kész :P hát ezt megszívtad :D
2013. márc. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Mivel érdemlem ki, hogy akárhogyan is próbálom mások érdeklődését felkelteni, kedvükbe járni ("barátok", nők egyaránt), mégis minenki elutasító illetve sz.rik rám..? Kinézetemmel sincs gond, én nagyjából elégedett vagyok magammal. Persze még sok minden bele tartozik az "egyenletbe", tudom.

Na de erre adjon valaki értelmes választ!

2013. márc. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!