Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek ha egy lány akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha egy lány akit szeretek elutasított de nem tudok kiszeretni belőle, hogyan próbálkozzak újra?

Figyelt kérdés

1 hónapja elmondtam egy lánynak, hogy mit érzek iránta (szemtől szemben, közbe ő mosolygott), ő azt mondta , hogy gondolkozik rajta majd egy óra múlva azt mondta csak barátként tud rám tekinteni. Ahogy utána váltottunk 1-2 szót és mondta, hogy csak elmúlik és megsimogatta a vállam. (mármint a szerelmem iránta) Most egy hónap után úgy érzem még mindíg nem szerettem ki belőle és az utóbbi időbe feltűnően köszön nekem hogy odahajol és mosolyogva, hogy szia én meg csöndben, elhúzódva köszönök a fájdalom miatt. Más lányt nem tudnék próbálkozni mert még mindíg őt szeretem. Újrapróbálkozni már nincs bátorságom, féltve ismét elutasít. De hogyan kezdjem mégis el ha még ráírni se nagyon merek. beszélgetés, randi vagy mindenképpen felejtsem el?

Tippeket, ötleteket várok! 18/F



#randi #szerelem #elutasítás #2. próbálkozás
2013. febr. 27. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha azt mondta,h nem kellesz neki,akkor hagyd a fenébe! Fogadd el,h nem kellesz neki.
2013. febr. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Legyél vagány és laza, akkor majd belédesik.
2013. febr. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A vagányság és lazaság csak akkor ér valamit, ja jó külsővel párosul.

A szerelem hormonális irányítottságú, ilyen jellegű "ingert" csak jól kinéző egyén válthat ki.

A szépség pedig csak annyira relatív, hogyha pl. van 3 szép lány 20 fős osztályban ahol 10 fiú, mind a 10-nek a 3 lány valamelyike fog tetszeni, a maradék 7 még csak véletlenül sem.

A "legyünk barátok" dumát pedig (majdnem) mindenki ismeri, utalás arra hogy a külsőd miatt nem jöhetsz számításba, onnan nincs visszaút.

2013. febr. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!