Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Lovaglás haladás...

Mit tegyek? Lovaglás haladás . Ez az ami nem megy . L/13

Figyelt kérdés
Én már kb.3-4 éve lovagolok és a haladó csoportban vagyok még csak ( 3 csoport van nálunk ) sokan már a leghaladóbbakhoz mentek, de nekem a tanár még csak nem is célzott arra, hogy én is " szintet" léphetnék . Nem értem mert szerintem nagyon sokat fejlődtem az elmúlt pár hónapban és nem is szokott nagyon rám szólni lovaglás közben csak hogy kicsit előre van néha a lábam, de ennyi! Azt a lányt aki nemrég feljebb lépett, egy csomószor " kritizálja" hogy rossz láb, nem egyenes hát stb. és még is ő haladó lett én meg nem .Lehet ez azért, mert csak egy lovon lovagolok? mert Tőle nem bírnék megválni szóval mást nemtudnék lovagolni, vagyis de de az már nem lenne olyan jó ... segítsetek légyszi!!!!

2013. máj. 23. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Türelem, majd tovább kerülsz te is. De ha ennyire érdekel, kérdezd meg a tanárod. Itt senki se lát a fejébe mit miért tesz.
2013. máj. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom, de nem merem megkérdezni, mert mi van ha azt mondja : azért mert nem vagy elég jó ... az a baj hogy nem valami szimpatikus a tanár, mármint velem, de nem tudom miért, pedig nem csináltam semmi rosszat ... és ezért nem merem megkérdezni :(
2013. máj. 23. 22:52
 3/7 anonim ***** válasza:

1)befogod a szád, tűrsz - nem mondják a hibáid, nem fejlődsz, maradsz, ahol vagy

2)igenis kiállsz magadért és megmondod az oktatódnak, h végezze a munkáát. Azért fizeted (TE!), hogy ne csak odaböfögjön valamit egy órán egyszer, hanem intenzíven oktasson

3)oktatót váltasz


És egy jótanács: minél több lovon ülsz, annál jobb lovas leszel. Hidd el. Sok sikert! :)

2013. máj. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tudo , hogy úgy fejlősök, de az a baj hogy a ló akin lovaolok mindiog, már 20-21 éves és hamarosan elmegy a lovardából és kiszeretném használni amíg itt van :(
2013. máj. 24. 17:48
 5/7 A kérdező kommentje:
az előző komment tele van hibával, bocsi
2013. máj. 24. 17:49
 6/7 A kérdező kommentje:

Megkérdeztem a lovagló tanáromat,hogy " szintet " léphetek-e

és azt mondta = igen, de akkor nem lovagolhatsz a Némo-n ( ő a kedvenc lovam, mindig rajta ülök ), mert már öreg és ott sokat kéne vágtázni és ügetnie.... Most mi legyen?

2013. máj. 25. 16:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Ülj másik lóra - Neked is jót tesz majd. És mondjuk 10-ből kétszer lovagold csak Némót, azon felül meg ápold, nyergeld, vigyél neki répát - így megmarad a kacsolatod is a lóval.
2013. máj. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!