Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 83kg-168cm. Napi 25perc...

83kg-168cm. Napi 25perc KOCOGÁS, nem nevezném futásnak amit én csinálok:D mennyi kalóriát kéne bevinnem a szervezetembe, hogy kalóriadeficitem legyen?

Figyelt kérdés

2013. máj. 22. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez sok mindentől függ: napi anyagcsere, nem, napi aktivitás, stb. De próbáld ki napi 2-2,5g x ttkg fehérjével és 2g x ttkg szénhidráttal. Ha nem megy le heti 0,5 kg, akkor csökkenteni kell a szénhidrátot.
2013. máj. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A kocogás helyett mehetne inkább 1 óra séta, amilyen gyorsan megy. Hasznosabb lesz és az izületeid is jobban kíméli, vagy 25 perc kocogás és 40 perc séta az is jó, de ne legyen ilyen rövid. Akkor lehet ilyen rövid az edzés ha intenzivebb, de ahhoz fittebbnek kell lenned.
2013. máj. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
azt a 25perc kocogást+40perc sétát egymás után, vagy lehet felváltva is? olvastam, hogy jó ha felváltva futok és sétálok pl 5-5percet.. vagy csináljam úgy h 40percig csak gyalogolok és utána futok 25percet?
2013. máj. 27. 14:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!